Ziraat Banka Kartı Kullananlar Adınıza 200 TL Tanımlanacak

Ziraat Bankası, banka kartı olanlara elektronik alışverişleri kapsamında 200 TL tanımlanacak. Müşterilerin 200 TL kampanyasına katılabilmeleri için başvuru yapmaları gerekiyor.

Ziraat Banka Kartı Kullananlar Adınıza 200 TL Tanımlanacak

Ziraat Bankası, Aralık ayının ilk kampanyasını müşterilerine duyurdu. Vatan Bilgisayar mağazalarından ve internet sitesinden yapılacak alışverişlerde 200 TL kazanma fırsatı yakalamak için Ziraat Bankası tarafından düzenlenen kampanyaya katılım göstermeniz ve alışverişinizi Ziraat Bankası kartınızla gerçekleştirmeniz yeterli. Kampanyanın önemli detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Ziraat Bankası ile teknoloji devi Vatan Bilgisayar arasında Aralık ayına özel yeni bir protokol imzalandı. Vatan Bilgisayar mağazalarından ve internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde kampanyaya katılımınızla birlikte 200 TL Bankkart lira kazanabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek olup sadece Ziraat Bankası kartları ile gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerli.

SMS ve Mobil Üzerinden Kampanyaya Katılım Fırsatı

Ziraat Bankası ve Vatan Bilgisayar iş birliği ile hayata geçirilen bu kazançlı kampanyaya Bankkart mobil uygulaması üzerinden ya da Bankkart resmi web sitesinden katılabilirsiniz. Ayrıca ‘’VATAN’’ yazıp 4757’ye SMS göndererek de kampanyaya katılım gösterebilirsiniz. 31 Aralık 2021 tarihine kadar en az 3.000 TL tutarlı bir alışverişte Ziraat Bankası kredi kartı ya da banka kartınızı kullanmanız halinde 200 TL Bankkart lira kazanmış olacaksınız.

Vatan Bilgisayar mağazalarında ve internet sitesinde yer alan binlerce ürün arasından seçiminizi yapmadan önce mutlaka kampanya kaydınızı tamamlayınız. Kampanyaya katılım gösterdikten sonra ödemenizi Ziraat Bankası’na ait Bankkart’ınızla gerçekleştirmeniz halinde 200 TL kazanma fırsatı yakalayacaksınız.
Kampanyadan elde edilen Bankkart lira ödülleri, 20 Ocak 2022’de müşterilerin alışverişlerde kullanmış oldukları karta yüklenecektir. İşlemin iptal edilmesi ya da alınan ürünün iade edilmesi durumunda puan yüklenimi yapılmayacaktır. Eğer 20 Ocak 2022 tarihinde Bankkart liralar yüklendikten sonra iade ya da iptal işlemi yapılırsa Ziraat Bankası, müşteri kartına yüklemiş olduğu Bankkart liraları geri alacaktır.

Yıl başına girmeden önce teknoloji ürünlerinin fiyatında önemli bir artış beklenmekte. Bu artışa maruz kalmamak adına alışverişlerinizi şimdiden yapmak istiyorsanız Vatan Bilgisayar ve Ziraat Bankası’nın bu ortak kampanyasından yararlanmanızı tavsiye ederiz. Böylece hem Vatan Bilgisayar’dan alacağınız ürünlerle garanti olanaklarından yararlanmış, hem de bunun karşılığında 200 TL Bankkart lira kazanmış olacaksınız.

SONRAKİ HABER