Ziraat Bankası 0 98 Anlaşmalı Konut Projeleri Hangileri, Kredi Şartları Neler?

Ziraat Bankası anlaşmalı konut projeleri için 0 98 faiz oranı ile konut kredisi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası 0 98 Anlaşmalı Konut Projeleri Hangileri, Kredi Şartları Neler?

Ziraat Bankası anlaşmalı konut projeleri için 0 98 faiz oranı ile konut kredisi vereceğini açıkladı. Peki, anlaşmalı konut projeleri hangileri, kimler 0.98 faiz oranı ile kredi kullanacak?

Konut kredisi çekerek ev satın alacaklara büyük müjde geldi. Ziraat Bankası konut kredisi faiz indirimi yapıldı. Yapılan indirimin ardından anlaşmalı konut projeleri için kredi faiz oranı yüzde 0.98 olarak güncellendi.Diğer konut projeleri ve ikinci el konut satışları için ise Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1.78 olarak güncellendi. Aslında müteahhitler bu kampanyayı çok uzun süredir bankalardan talep ediyor ve böyle bir kampanya düzenlemelerini istiyordu.Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut ProjeleriBanka tarafından şu anda açıklanan bir proje bulunmuyor. Ancak projeler açıklanmaya başlandığı anda hemen sitemize eklenecektir. Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasında olduğu gibi eklenen tüm projeler ve bu projelerdeki konut fiyatları ile projelerin tanıtımları sitemizden sizlere ulaştırılacaktır. Bunun için uygulamalarımızı indirerek bizi daha kolay takip edebilirsiniz...Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Vatandaş İçin Hüsrana Dönüştü! SON DETAYLAR...İllere Göre 0.98 Anlaşmalı Konut Projeleri ListesiBankaların Kredi Faiz Oranları Düşecek Mi, Yükselecek Mi?Bankaların Ortalama Konut Kredisi Faiz Oranları DüştüKredi Faiz Oranı Yüzde 2 Altında Olan 5 Banka Hangisi?Faizsiz Konut Kredisi "Yapı Tasarruf Sistemi Fonu" Nedir?Asgari Ücretle Çalışanlar En Fazla Ne Kadar Konut Kredisi Alabilirler?Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"