Ziraat Bankası 160 Metrekare Evi 62 Bin TL'ye, 6 Bin Metrekare Arsayı 31 Bin TL'ye Satıyor!

Arsa ve konut yatırımı yapmak isteyenlere Ziraat Bankası tarafından yeni fırsatlar verildiği duyuruldu. İşte Ziraat Bankası tarafından yayınlanan kelepir gayrimenkul satış ilanları...

Emlak Haberleri 05.01.2022 - 19:44 05.01.2022 - 19:44 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de en kazançlı yatırım şekli gayrimenkul yatırımı olmaya devam ediyor. İnsanlar gayrimenkul yatırımı yaparken oldukça yüksek getiriler elde edebiliyorlar. Arsa veya konut satın alanlar belirli bir süre beklediklerinde ödedikleri ücretin çok daha fazlasını elde edebiliyorlar. Gayrimenkul yatırımı oldukça talep gören bir alan olurken bu konuda çok dikkatli hareket edilmesi konunun uzmanları tarafından yatırımcılara tavsiye ediliyor. 

GAYRİMENKUL YATIRIMINDA KAZANÇ SATIN ALIRKEN ELDE EDİLİYOR

Gayrimenkul yatırımı yaparken kazanç bir taşınmazın satın alımında ortaya çıkıyor. Yüksek fiyatlarla gayrimenkul satın alarak kazanç beklemek yatırım planlarının sekteye uğramasına neden olabiliyor. Bunun için de bir gayrimenkul yatıurımı yapılacaksa ucuz fiyatla satın almanın hayati bir önemi bulunuyor. Uygun fiyatlı gayrimenkulleri bularak gayrimenkul yatırımı yapmanın ilk adımı atılabiliyor. Aksi durumda kazanç sağlayabilmek için çok uzun yıllar beklemek gerekebiliyor. 

BANKALARDAN UCUZ FİYATA SATILIK GAYRİMENKULLER

Türkiye'de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin son dönemlerde önüne çıkan en önemli fırsat bankaların yaptıkları gayrimenkul satışları oluyor. Bankalar oldukça uygun maliyetlerle gayrimenkul satışı gerçekleştirebiliyorlar. Hem arsa hem de konut satışı yapan bankalar sorunlu krediler karşılığında mülk edindikleri bu taşınmazları piyasanın çok altında fiyatlarla satışa çıkarabiliyorlar. Burada en kritik detay ise bir gayrimenkulün bankalardan kelepir fiyata satın alınabilmesi o gayrimenkul için fazla teklif olmaması gerekiyor. Bu şekilde yapılan satışlarla emlak piyasasının yarı fiyatına gayrimenkul yatırımı yapma imkanı doğabiliyor.

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK YATIRIMLIK GAYRİMENKULLER

Yoğun bir şekilde gayrimenkul satışı gerçekleştiren bankalar içerisinde başı Ziraat Bankası çekiyor. Ziraat Bankası'nın mülk edindiği konutlar hızlı bir şekilde piyasanın çok altında fiyatlarla vatandaşlara satılıyor. Bu satışlardaki fiyat avantajını kullanan vatandaşlar da yüksek kazanç elde edebilecekleri konutları ve arsaları satın alabiliyorlar. Gayrimenkul yatırımı ile yüksek kaznaç elde etmek isteyenlere özel işte Ziraat Bankası'nın son fırsatları... 

adana arsa satışı

Ziraat Bankası tarafından Adana'nın Yüreğir ilçesinde bulunan 468 metrekare büyüklüğündeki arsa 150 Bin TL'Lik fiyatla satışa çıkarıldı.

ordu arsa satışı

Ordu'nun Fatsa ilçesinde arsa satışı yapan Zİraat Bankası 6.724 metrekarelik arsa için 31.500 TL fiyat belirledi.

aksaray arsa satışı

Ziraat Bankası tarafından Aksaray Merkez'de bulunan 8.259 metrekarelik arsa 403.750 TL'Lik bedelle satışa sunuldu.

ziraat bankası konut satışı 1

ziraat bankası konut satışı 2

Ziraat Bankası Ordu'nun Altınordu ilçesinde 81 metrekare büyüklüğünde konutu 91 Bin TL'ye, Ankara'nın Beypazarı ilçesinde 100 metrekarelik konutu 109 Bin TL'ye ve Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 160 metrekare konutu 62 Bin TL'ye satışa çıkardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@