İlk Tekli Bekleniyor! Ziraat Bankası 2012 Model Volkwagen Passat Marka Araç Satıyor

Ziraat Bankası kendisine ait olan 2012 model Volkswagen Passat Marka aracı satıyor. Araç muhammen bedel fiyatında ve ilk teklif bekleniyor.

Finans 10.09.2021 - 10:05 10.09.2021 - 10:06 Mustafa KARAGÖZ

Ziraat Bankası resmi sitesinden yeni araç satış ihale duyurularını yayımladı. Eylül ayının ikinci haftası itibariyle bir duyuru ile araç satışı yapan bankanın ilanına dair detaylar şöyle;

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARAÇ SATIŞ İHALE İLANI

Ziraat Bankası kendisine ait gayrimenkul satış sitesinden yayımladığı duyurusunda, tek bir araç satışı yapacağını duyurdu. 

Güncel olarak bir duyuru yayımlayan bankanın satışını yapacağı araç 2012 model Volkswagen Passat oldu. Aracın özelliklerini, teknik bilgilerini ve satış için belirlenen muhammen bedeli duyuruda bildirildi. 

Yayımlanan duyuru kapsamında araç satışı Ankara'da yapılacak. Aracın model detayını paylaşan Ziraat Bankası aracın markasını Volkswagen modelini Passat, model yılını 2012, yakıt türünü dizel olarak duyurdu. Model detayına dair ise aracın 2012 model Volkswagen Passat 2.0 BMT COMFORTLINE olduğu açıklandı. 

Aracın kilometresinin ise 218.000'de olduğu duyuruldu. 

Aracı almak isteyenler için diğer bilgileri de paylaşan Ziraat Bankası aracın 165.000 TL muhammen bedel ile ilanda olduğunu duyurdu. 

ZİRAAT ARAÇ SATIŞ PASSAT 2012

ARACI NASIL GÖREBİLİRİM?

Aracı almak isteyenlerin aracın bulunduğu şube yada müdürlük üzerinden görmeleri mümkün. Bunun için mesai saatleri içinde aracın bulunduğu banka birimine gidilmesi ve aracı görmek istediğinin bildirilmesi yeterli. 

İHALEYE KATILMAK İÇİN

İhaleye katılmak isteyenler için iki seçenek bulunuyor. 

Birinci seçenek müşterilerin aracı gördükten sonra ve diğer tüm özelliklerin uygun olması durumunda herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden başvuru yapılması. Banka şubesinden geçici teminat bedeli ödenerek ve teklif verilerek araç satılır. 

İkinci seçenek ise müşterilerin Ziraat Bankası müşterileri olması durumunda kullanılır. Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden sisteme elektronik giriş yapacak olan müşteriler online olarak tekliflerini verebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@