Ziraat Bankası 346 M2 Bahçeli Müstakil Evi 2 Bin TL Peşinat, Aylık 340 TL Taksitle Satıyor!

Ziraat Bankası satılık müstakil ev ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında bankadan satılık icralık gayrimenkul ilanları arasında 22 bin 500 liraya bahçeli ev sahibi olabilirsiniz!

Emlak Haberleri 24.10.2021 - 13:42 24.10.2021 - 13:48 Gülcan Özer

Pandemi döneminde konut fiyatları rekor oranda zamlanırken özellikle de bahçeli müstakil ev ilanları için yapılan zamlar rekor oranlara yükselmişti. Yapılan zamlardan sonra müstakil ev almak vatandaş için hayal olurken devreye bankalar girdi. Bankalardan satılık icralık ev ilanları ile fiyatlara büyük indirim yapıldı. 

Yapılan indirimler ile müstakil ev almak istiyorum diyen kişilere piyasa fiyatının nerede ise dörtte biri fiyatına bankadan satılık ev ilanları yayımlanırken vatandaşlara büyük fırsat sunuldu. Aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları ile dikkat çekti.

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI GÜNCELLENDİ! 

Ekim ayının son haftasına özel olarak Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları güncellendi. Güncelleme ile çok sayıda taşınmaz ilanı daha siteye eklenirken en büyük fırsat bankadan satılık müstakil ev ilanları için sunuldu. Bankadan satılık ev almak istiyorum diyen kişiler için en düşük konut fiyatı 22 bin 500 TL olarak sitede yer aldı. 

ziraat-bankası-müstakil-ev-ianı

22 BİN 500 TL ÖDEYENE MÜSTAKİL EV SAHİBİ OLMA İMKANI! 

Ziraat Bankası satılık müstakil ev ilanları için yayımlanan ilanlar arasında en dikkat çekenlerden biri de Muş Malazgirt Mahallesi Danışment Gazi Mahallesi sınırları içerisinde yer alan müstakil ev için verilen ilan oldu. Toplam büyüklüğü 346 m2. olarak ilanda duyurulan bahçeli müstakil ev için talep edilen satış fiyatı ise 22 bin 500 TL olarak ilanda yer aldı.

ziraat-müstakil-ev-kredi-hesaplama-tablosu

 340 TL TAKSİTLE ZİRAAT BANKASINDAN MÜSTAKİL EV NASIL ALINIR?

Bankadan satılık ev ilanları Ziraat Bankası İntengo sitesi üzerinden yayımlanmakta olup isteyen kişiere 120 ay vadeli konut kredisi desteği sağlanmaktadır. Yüzde 10 peşinat ödenmesi gereken kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin 2 bin 500 TL nakit para verdikten sonra kalan 20 bin TL için 120 ay vadeli konut kredisi çekmeleri durumunda aylık taksit tutarı 340,53 TL olarak gerçekleşecek.

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ... Burada yer alan ilanları menünün sol bölümünde yer alan il, konut, işyeri, arsa, tarla ve fiyat kategorisine göre seçerek kendinize en uygun ilanı belirleyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@