Ziraat Bankası 386 M2 Büyüklükteki 5 Katlı Bina ve Arsasını 365 Bin Liraya Satıyor

Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları güncellendi. Ev sahibi olmak isteyen kişilere satılık apartman dairesi, müstakil ev ve bahçeli ev ilanları yanı sıra bankadan satılı bina ilanları da yer aldı

Emlak Haberleri 28.10.2021 - 14:24 28.10.2021 - 14:24 Gülcan Özer

Bankadan satılık ev almak isteyenler için Ziraat Bankası ilanlarını güncelledi. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları düşük fiyatları ile dikkat çekerken normal piyasa fiyatının yarısının dahi altına satılan evler için aynı zamanda yüzde 1,29 faiz oranı ile konut kredisi kullanma imkanı da sunuldu. 

Ziraat Bankası gayrimenkuller ilanları ile ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunulurken Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleri kadar apartman dairesi, arsa, tarla, bahçe, dükkan, işyeri, ofis ve bina ilanları da dikkat çekti. Ev fiyatına satılan binalar ev sahibi olmak isteyen kadar konut yatırımı yapmak isteyen vatandaşlara büyük fırsat sundu. 

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKUL: EV FİYATINA 5 KATLI BİNA SATILIYOR! 

Aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası gayrimenkuller  için verilen ilanlar ile de öne çıkıyor. Aynı zamanda devlet bankası olan Ziraat Bankası satışa çıkardığı gayrimenkul sayısının son derece fazla olması nedeni ile elindeki taşınmazları son derece ucuz fiyatlarla satışa sunuyor. Banka bahçeli müstakil ev ilanları için 22 bin 500 liradan başlayan fiyatlar ile dikkat çekerken satılık bina ilanları ile de fark yaratıyor. 

ziraat bankası satılık 5 katlı bina ilanı

Rize Ardeşen Cumhuriyet Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 5 katlı bina ve arsası bankadan satışa çıkarıldı. Satış fiyatı 365 bin lira olarak belirlenen toplam büyüklüğü ise 386 m2 olarak ilanda yer aldı. 

ziraat bankası müstakil ev ilanları

BANKADAN SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI ARAYANLARI ZİRAAT BANKASI 22 BİN 500 TL'YE EV SAHİBİ YAPACAK!

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanlarında yer alan fiyatlar ile dikkat çekerken ev sahibi olmak isteyenlere şok fiyatlar sunuldu. Muş Malazgirt ilçesinde yer alan 346 m2 büyüklüğe sahip bahçeli müstakil ev için 22 bin liraya talep edildi. Ziraat Bankası'dan köy evleri almak isteyen kişiler için Şanlıurfa Hilvan Bahçelievler Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ev için ise talep edilen fiyat 24 bin TL olarak duyuruldu. 

ziraat satılık konut ilanları

ZİRAAT BANKASINDAN EV ALMAK İÇİN NE YAPMALI, E SATIŞ ZİRAAT TEKLİFİ NASIL VERİLİR?

Ziraat Bankası e satış ihale ilanları resmi sitesi üzerinden yayımlanmakta olup Ziraat Bankası intengo e-ihale internet sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ.. 

Linke tıkladığınız anda yukarıdaki resimde görülen resmi siteye yönledirileceksiniz. Burada sol köşede yer alan filtre bölümünden şehir, gayrimenkul türü, fiyat gibi kriterleri belirleyerek ilgilendiğiniz ilanları görüntüleyebilir, ilanların yanında yer alan teklif ver butonunu tıklayarak süreci başlatabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@