Ziraat Bankası 40 Bin TL, 60 Bin TL, 80 Bin TL ihtiyaç Kredisi Taksit Tabloları Yenilendi!

Nakit arayışı içerisinde olup uygun maliyet bulmak isteyenler ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceliyorlar. Ziraat Bankası 40 Bin TL, 60 Bin TL, 80 Bin TL ihtiyaç kredisini kaç TL taksitle veriyor?

Finans 25.03.2022 - 23:36 25.03.2022 - 23:36 Engin Uzunoğlu

Ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlar ek kaynak arayışlarını devam ettiriyorlar. Mevcut piyasa ortamında ise ek kaynakların en kolay temin edilme yolu bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek oluyor. Ancak bu konuda da ihtiyaç kredisi maliyetleri belirleyici oluyor. Ziraat bankası da ihtiyaç kredisi maliyetleri açısında müşterilere avantajlı imkanlar sunuyor. Peki Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının koşulları nelerdir? Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekenler hangi maliyet hesaplamaları ile karşılaşıyorlar?

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kamu bankası avantajlarından yararlanmayı amaçlıyorlar. Müşterilere ihtiyaç kredilerinde uygulanan faizler farklı avantajlar sunabiliyor. Ziraat Bankası kredi faizi açısından müşterilere çok cazip bir teklifte bulunuyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre müşteriler aylık yüzde 1,94 oranında faizle nakit desteklerini Ziraat Bankası'ndan alabiliyorlar.

Ziraat Bankası tarafından verilen ihtiyaç kredilerinde müşteriler belirli vade koşullarına uymak zorundalar. BDDK tarafından belirlenen ve tüm bankaların uymak zorunda oldukları bu koşullara göre 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için en fazla 36 aya kadar vade yapılabiliyor. Müşterinin talep ettiği ihtiyaç kredisinin miktarı 50 Bin TL'nin üzerinde olursa o zaman kredi en fazla 24 aya kadar vadelendirilebiliyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çeken müşterilere uygun ödeme seçenekleri de sunuyor. Bu kapsamda çekilen ihtiyaç kredileri için geri ödeme planları müşterinin gelir akışına göre belirleniyor. Müşterinin tercih edebileceği ödeme seçenekleri içerisinde aylık eşitli taksitli sistemin dışında farklı seçenekler de bulunuyor. 

ZİRAAT BANKASI 40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

ziraat bankası 40 bin tl maliyet hesaplaması

Ziraat Bankası'ndan 36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya kredi vadesi süresince 1.653 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ZİRAAT BANKASI 60 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

ziraat bankası 60 bin tl maliyet hesaplaması

24 ay vadeli 60 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi halinde müşteriler vade devam ettikçe Ziraat Bankası'na her ay 3.291 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ZİRAAT BANKASI 80 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

ziraat bankası 80 bin tl maliyet hesaplaması

Ziraat Bankası'ndan 24 ay vadeli 80 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya vade süresince 4.388 TL kredisi taksiti ödemekle yükümlü oluyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@