Ziraat Bankası 8649 Metrekare Araziyi 15.300 TL Fiyatla Satılığa Çıkardı

Ziraat Bankası kendisine ait olan arsaları satışa çıkardı. Banka tarafından satışa çıkarılan arsalar, tarlalar arasında yer alan bir ilanda yaklaşık 8.800 m2 arsa 15.300 TL'ye satılık.

Emlak Haberleri 30.10.2021 - 11:05 30.10.2021 - 11:05 Mustafa KARAGÖZ

Ziraat Bankası'nın gayrimenkul satış ilanları arasında yer arsa, tarla, arazi ilanlarında çok farklı özelliklerde taşınmazlar yer alıyor. Türkiye'nin farklı noktalarında yer alan arsa ve araziler arasında yer alan dikkat çeken bazı ilanları bir araya getirdik. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARSA, ARAZİ, TARLA SATIŞLARI

Kendisine ait olan banka gayrimenkulleri için ihale ilanı yayımlayan Ziraat Bankası ilk teklif fiyatlarını açıklıyor. Aşağıda da yer alan örnek tablolar üzerinde ki ilk teklif fiyatlarıyla arsaları almak mümkün. Ancak arsalar için başka talipler de olması durumunda satışlar belirlenen fiyatın artırılması ile devam ediyor ve ihale sonunda en yüksek teklifi vermiş olan alım hakkı kazanıyor. İhale teklif artış tutarı ise satılacak olan gayrimenkule özel belirlenir. Yüksek fiyat beklentili gayrimenkullerde bu rakam 1000 TL olsa da arsa ve arazilerde 250 TL, 500 TL olarak da belirlenir. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARSA ALMAK İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası'ndan daha önce ihale işlemlerine hiç katılmamış olanlar başvurularını banka şubelerinden yüz yüze yapabilirler. Yüz yüze yapılan başvuruların ardından ise ihale takibi online olarak yapılır. Bankanın internet bankacılığı işlemleri üzerinden müşteriler almak istedikleri gayrimenkul için tekliflerini verebilirler. İhale süreci sonunda en yüksek teklifi verenler ise arsayı almaya hak kazanırlar. 

GÜNCEL SATIŞ İLANLARI

Ziraat Bankası'nın ekim ayı kasım ayı başında satışa çıkardığı almak isteyenler için bazı duyuruları aktarıyoruz. Aşağıda yer alan tablolar Ziraat Bankası'nın web sitesinden alınmıştır. 

8649 m2 Tarla 15.300 TL'ye Satılık

arsa ziraat bankası kasım 2021

8.800 TL'ye Toprak Yatırımı Yapma Fırsatı

arsa ziraat bankası kasım 2021 2

Teklif Verilen Bazı Arsa Satış İlanları

arsa ziraat bankası kasım 2021 3

Yukarıda yer alan arsalara dair tüm detaylı bilgi ve Ziraat Bankası'nın imarlı imarsız tüm arsa arazi satış duyurularına bankanın gayrimenkul satış ekranından ulaşabilirsiniz. 

ARSA KREDİSİ ÇEKMEK MÜMKÜN

Ziraat Bankası'nın güncel kredi paketleri arasında arsa yatırımı yapmak isteyenler için özel bir kredi bulunuyor. Ziraat Bankası arsa kredisi ile müşteriler hem bankadan yatırım amacıyla arsa alabilirler hemde banka kredisiyle taksitli ödeme planı oluşturabilirler. Ziraat Bankası arsa kredisi için faiz oranları kişiye özel olarak belirlenir. Vade süreci de 36 ay vadeli oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@