Ziraat Bankası Babanızdan Bile Alamayacağınız Fiyata Satıyor! Bankadan 3 Katlı 430 M2 Bahçeli Müstakil Ev 105 Bin TL

Bankadan satılık gayrimenkul arayanlara dev fırsatı Ziraat Bankası sundu. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için talep edilen fiyatlar düştü, bahçeli müstakil taş ev ilanları taksitle satışa çıktı

Emlak Haberleri 14.04.2022 - 14:50 14.04.2022 - 14:53 Gülcan Özer

Ev sahibi olmak isteyenlerin aradıkları büyük fırsatı Ziraat Bankası sundu. Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için başlattığı bahar kampanyası ile hem ev fiyatlarını düşürdü hem de nakit para birikimi olmayan müşterilerine konut kredisi desteği sunacağını ilan etti. 

Şu anda yüzde 1,29 olan faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren banka, bankadan satılık gayrimenkuller için kendisi satış fiyatını belirlemek için ekspertiz yaptığı için aynı zamanda konut kredisinde bu masrafı da müşterisinden tahsil etmiyor. Konut fiyatları için ise son derece düşük fiyatlar ile satışa çıkılıyor ve büyük avantaj sunuluyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER NİSAN 2022! BANKADAN SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL EV FİYATI NE KADAR?

Devlet bankası olması nedeni ile güven veren Ziraat Bankası çeşitli nedenlerle mülkiyeti kendisine geçen evler için cazip fiyatlarla satış gerçekleştiriyor. Özellikle de korona virüs salgını sonrasında bahçeli evlere olan talebin artması ile fiyatları uçuşa geçen müstakil evlerde piyasa fiyatının yarısının bile altına satışlar yapılıyor. 

ziraat müstakil ev ilanları 14 nisan

Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan bahçeli köy evleri için düşük fiyatlar baş döndürürken, Konya Hadim Bademli Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 450 m2 büyüklüğe sahip olan evin satış fiyatı 110 bin 500 TL olarak ilan edilirken Şanlıurfa'da yer alan 430 m2 büyüklüğe sahip olan 3 katlı, bahçeli müstakil ev için ise satış fiyatı 105 bin TL olarak duyuruldu. 

ziraat satış

ZİRAAT BANKASI İHALE İLE BANKADAN KONUT SATIŞI NASIL YAPILIR, BAŞVURU NEREDEN YAPILIYOR?

Ziraat Bankası satılık konut ve müstakil ev ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. Ziraat Bankası intengo internet sitesi üzerinden satışa sunulan ilanlarda ilk teklifi vermek isteyen kişilerin öncelikle kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek ilanda belirtilen teminat tutarını bankaya yatırması gerekiyor. 

gayrimenkul satışı başvursu u

Teminat tutarını yatıran kişilere banka tarafından cep telefonlarına sisteme giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgileri gönderilmektedir. Bu bilgi ile sisteme giren kişiler teklif verdikleri evdeki fiyatı takip edeceklerdir. Sistem tarafından belirlenen süre içerisinde söz konusu konuta bir başkasının teklif vermemesi halinde konut ilk teklif sahibine satılırken yeni teklifte ise 30 dakika içerisinde yeni teklif gelmezse satış yapılır. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@