Ziraat Bankası Bayram Kredisi! Günde 7 TL Taksit Öderim Diyene En Uygun 5 Bin TL Kredi Müjdesi

Bankaların bayram kredisi 2022 kampanyaları sürerken en uygun ihtiyaç kredisi müjdesi Ziraat Bankası tarafından verildi. Ziraat Bankası 5.000 TL kredi paketi faiz oranı yüzde kaç, nasıl çekilir?

Finans 24.04.2022 - 14:40 24.04.2022 - 15:04 Gülcan Özer

Bayram hazırlığı ile vatandaşın nakit paraya ihtiyacı her geçen gün biraz daha artarken Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine özel kredi kampanyasını açıkladı. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oran ile en uygun kredi veren banka olarak ilk sırada yer alırken kredi çekmek isteyenlere 50 bin TL'ye kadar özel kredi limiti tanımlandı. 

Kamu bankaları arasında yer alan ve müşterilerine devletten aldığı güçle de çok daha uygun koşullarda borçlanma imkanı sunan Ziraat Bankası bayramdan önce başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile aynı zamanda en uygun kredi veren banka unvanını da ele geçirdi. Bankanın başlattığı kampanya ile günde sadece 6,33 TL taksit ödeyenler 5 bin TL kredi çekebilecekleri. 

ZİRAAT BANKASI BAYRAM KREDİSİ 2022! İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak bankaların kredi kampanyaları devam ederken bir kredi müjdesi de Ziraat Bankası tarafından verildi. Devlet bankası olmasının yanı sıra aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketi ile bayramdan önce nakit para ihtiyacı olan müşterilerine nakit para müjdesi verdi. 

ziraat kredi hesaplama-1

Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler aylık 191,78 TL taksitle 36 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilecekler. Kredinin günlük taksit ödemesi bu şekilde 7 liraya bile gelmeyecek. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanıyor Bu oran ile bankalar arasında en uygun kredi veren banka unvanını Ziraat Bankası ve Vakıfbank paylaşıyor. 

10 bin kredi heaplama

36 AY VADELİ 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 10 BİN LİRA KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

İhtiyaç kredisi paketlerinde taksitler çekilecek olan kredi paketine göre belirlenirken 36 ay vadeli 10 bin TL kredi hesaplama tablosunda kredi çeken kişinin aylık taksit tutarı 383,56 liraya tekabül ederken günlük taksit tutarı ise 17 TL olarak gerçekleşiyor. 

25 bin kredi hesaplama

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDENİR?

Daha yüksek limitli nakit para ihtiyacı olan kişiler için Ziraat Bankası 25 bin TL kredi paketinde de yüzde 1,55 oranı ile kredi veriyor. Bu pakette 36 ay vadeli kredi çeken bir kişinin aylık taksit ödemesi 958,90 TL olarak gerçekleşiyor.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@