Ziraat Bankası Çılgın Kampanyayı Başlattı! 4 Bin TL Peşin, Aylık 632 TL Taksitle 146 M2 Satılık 3+1 Müstakil Ev İlanı

Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 81 ilde yer alan konut, apartman dairesi, müstakil ev, işyeri, dükkan, arsa ve tarlalar ucuz fiyatlarla satışta!

Emlak Haberleri 07.01.2022 - 21:35 07.01.2022 - 22:55 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatları nedeni ile ev sahibi her geçen gün biraz daha zorlaşmaya başlarken Ziraat Bankası vatandaşı ev sahibi yapacak olan yeni konut kampanyasını açıkladı. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için hem fiyat indirimi yapıldı, hem de en uygun konut kredisi faiz oranı ile kredi desteği sağlanacağı duyuruldu. 

Ev sahibi olmak isteyenler dikkat! Bankalardan satılık icralık evler, daireler için verilen ilanlar ile dikkat çeken Ziraat Bankası 81 ilde yer alan binlerce taşınmazı satışa sundu. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda ev sahibi olmak isteyenlere farklı çok sayıda seçenek sunulurken bankanın ilanlarında yer alan satış fiyatları takdir topladı. 

BANKALARDAN SATILIK İCRALIK EVLER, DAİRELER İLANLARI ARAYANLARA ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER!

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası elinde bulunan konutları düşük fiyatlarla satışa sundu. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda 22 bin 500 liradan başlayan fyiatlarla ev sahibi olma imkanı sunulurken sadece yüzde 10 peşinat ödeyen kişilere ise Ziraat Bankası kalan tutar için 120 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı sundu. 

ziraat bankası konut satış ilanları müstakil ev

ZİRAAT BANKASI İCRALIK EVLER: BANKADAN SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL EV İLANLARI, KÖY EVLERİ! 

Pandemi döneminde bahçeli ev fiyatları ve müstakil ev fiyatı adeta alev almış, vatandaşın yoğun ilgi göstermesi ile zam üzerine zam yapılan fiyatlar cepleri yakmaya başlamıştı. Sahibinden ucuz bahçeli ev ve satılık müstakil ev ilanları arayan kişiler bankalara ve icradan satılık müstakil ev ilanları aramaya başlamıştı. 

Bu ilanlar arasında Ziraat Bankası düşük fiyatları ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarırken Muş'un Malazgirt ilçesinde yer alan 346 m2 bahçeli müstakil köy evi 22 bin 500 liraya satışa sunulurken, haber başlığımızda yer vermiş olduğumuz 146 m2 bahçeli evin satış fiyatı ise 42 bin 500 TL olarak ilan edildi! 

ziraat konut kredisi hesaplama

ZİRAAT BANKASI SADECE 4 BİN TL PEŞİNAT, AYLIK 632.50 TL TAKSİTLE EV SATIYOR! 

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı 2. el konut kredisi paketinde yüzde 1,29 olarak uygulanırken 42 bin 500 TL evi amak isteyen kişilerin 4 bin TL peşinat vermeleri durumunda kalan tutar için ödeyecekleri aylık konut kredisi taksit tutarı 632,50 TL oluyor. 

ziraat bankasından nasıl ev sahibi olabilirim

BANKADAN SATILIK EV NASIL ALINIR, ZİRAAT BANKASI EV SATIYOR MU?

Bankadan satılık ev ilanları Ziraat Bankası intengo resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup her ilanın yanında yer alan başvuru butonu tıklanarak teklif verilmesine olanak sağlanmaktadır. Ancak teklif vermeden önce mutlaka şubeye gidilerek teminat tutarı yatırılmalı ve internet sitesi için giriş şifresi alınmalıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@