Ziraat Bankası Emekliye 40 Bin Lira Ödenek Ayırdı! Bayramdan Önce Emeklinin Cebi Rahatlıyor!

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alanlara 40.000 TL anında ödeme yapılacak! Emeklinin nakit ihtiyacı bayram öncesinde Ziraat Bankası ile çözülüyor! İşte detaylar…

Finans 29.04.2022 - 15:19 29.04.2022 - 15:21 Duygu Dilan Duman

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına bankaların krediler ile çözüm önerileri sunulmaya devam ediyor. Son dönemde özellikle dar gelir grubu içinde yer alan emeklinin avantajlı kredi oranlarından yararlanarak nakit sıkıntılarını gidermeleri için cazip seçenekler sunuluyor. Türkiye’nin önde gelen kamu bankası tarafından sunulan kredi paketi kapsamında, 40.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için anında tüketici kredisi fırsatı tüm emekli müşterilerine sunuluyor.

Ziraat Bankası’ndan Maaş Alan Emekliler Yararlanacak!

Ziraat Bankası üzerinden SGK emekli maaşlarını alanlar, ister nakit ister konut ihtiyaçları için avantajlı koşullar ile kredi çekme imkanından yararlanabilecekler. Dijital kredi ürünü ile aynı zamanda şubeye gitmeden de kredi kullanımına olanak tanınmaktadır. 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak emekli maaş müşterilerinin rahatça kredi kullanarak bayramda nakde ihtiyaçları için cazip oranlar sunuluyor.

Emeklilere 40 Bin TL Uygun İhtiyaç Kredisi!

ziraat-bankası-konut-kredisi-29-mart-manşet

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Paketi ile Tüketici Kredisi avantajlarına devam ediyor. İlgili kredi paketi kapsamında emekli maaş müşterilerinin 20.000 TL krediyi 36 ay vade ve yüzde 1,55’ten başlayan faiz oranları ile aylık 767,12 TL taksit ödeyerek kullanması sağlanıyor.

40.000 TL kredi kullanmak isteyen emekliler ise yine Ziraat Tüketici Kredisi kapsamında, 36 ay vade ve yüzde 1,69 faiz oranları ile aylık 1.576,38 TL taksitle kredi kullanabiliyor. Dijital Kredi ürünü ile aynı zamanda emeklinin banka şubelerine de gitmeden kredi çekmeleri sağlanıyor.

Emekliye Ziraat’ten Konut Kredisi Sürprizi!

Tüketici Kredisi dışında Ziraat Bankası’nın maaş müşterisi emeklisine sunduğu kredi paketi kapsamında, 120 ay vade ve yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ile konut kredisi fırsatları da sunuluyor. Konut fiyatlarının son günlerde rekor seviyelere ulaşmasının ardından ev sahibi olmak isteyen birçok emeklinin bu hayalleri de suya düşmüştür. Ziraat Bankası verdiği konut kredisi desteği ile emeklinin en uygun oranlardan yararlanarak konut ihtiyacını da gidermesi sağlanıyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@