Ziraat Bankası Eski Binada 160 m2 Boş 3+1 Daireyi 62 Bin TL Verene Satacak

Ziraat Bankası'nın apartman dairesi satış duyurularında eski yeni binalarda farklı özelliklerde konutlar var. 28.000 TL'den başlayan konut satış fiyatlarının yanında 62.000 TL'ye eski binada ev var.

Emlak Haberleri 15.01.2022 - 15:59 15.01.2022 - 16:02 Mustafa Karagöz

Bankanın konut satış duyuruları sürekli güncelleniyor. Ziraat Bankası mülkiyetine ait olan daireler satıldıklarında listeden çıkarılırken yeni satışa çıkan daireler listeye ekleniyor. 17 Ocak tarihinden itibaren teklif verilebilecek dairelerin duyurusunu haftasonundan yayımlayan Ziraat Bankası ev alacaklar için çok uygun fiyatlara konut satışı yapacağını duyurdu. 

Listede yer alan en ucuz daireyi 28.000 TL'ye satan banka 99.000 TL altında farklı şehirlerde daireler olduğunu ilan etti. Ucuz konutların yanında fiyatı 100.000 TL ile 300.000 TL arasında onlarca daireyi satışa çıkaran banka tüm bu dairelerin dışında çok lüks ve daha yüksek fiyatlarda olan daireleri de satacağını açıkladı. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN 28.000 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA KONUT SATIŞI

Ziraat Bankası'na ait olan dairelerden almak isteyenler için bankanın güncel ilan listesinde yer alan en ucuz konutun 28.000 TL'den başladığını duyurmuştuk. Bankanın resmi web sitesinden ilan edilen ve halen ihale süreci devam eden o satış ilanlarına dair tablo ve fiyat listesi şöyle.

ziraat en ucuz konut 15 ocak

ZİRAAT BANKASI ESKİ BİNADAN 62.000 TL'YE DAİRE SATIYOR

Eski binada yer alan daireler için oldukça düşük fiyat belirleyen bankanın listesinde; 62.000 TL'ye Mardin'in Kızıltepe İlçesinde yer alan daire var. Boş konumda olan işgalci bulunmayan ve krediye uygun olan daire için ilkteklif bekleniyor. 

ziraat 62.000 tl konut ocak 15

ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR'DE ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK DAİRELER İÇİN FİYATLAR

Vatandaşların konut ihtiyaçları büyük kentlerde daha fazla. Ankara, İstanbul ve İzmir'de ev arayanlar için Ziraat Bankası tarafından satılık konutlar var. Ankara'da 109.000 TL'den başlayan fiyatlarla konut satışları yapılacağı ilan edilirken İzmir ve İstanbul'da konut stış fiyatları çok daha yüksek seviyede yer alıyor. 

Ankara Ziraat Bankası Konut Satış İlanları

zirat bankası ankara konut satışı

İstanbul Ziraat Bankası Konut Satış İlanları

istanbul ziraat konut satışı

izmir Ziraat Bankası Konut Satış İlanları

izmir ziraat konut

Ziraat Bankası konut satış listesinde yer alan konutları kendi şehrine göre incelemek isteyenler Ziraat Bankası Gayrimenkul Satış web sitesine erişim sağlayacak. Bankanın duyurularını inceleyen vatandaşlar konut özelliklerinden dairenin boş olup olmadığını ve krediye uygunluğunu öğrenecekler. Konutlar için başvuru işlemleri ise banka şubelerinden çok hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Müşteri olanlar bankanın internet bankacılığı işlemlerinde de yararlanabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@