Ziraat Bankası Farklı Hesap Hatası! Başkasının KYK Borcu Gözüküyor

Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden işlem yapmak isteyenlere farklı hesaplara dair işlemler gözüktüğü iddia edildi. Ziraat Bankası mobil uygulama, internet bankacılığı sorunu ve hata işlemleri.

Gündem 16.09.2021 - 14:03 16.09.2021 - 14:30 Mustafa KARAGÖZ

Ziraat Bankası kullanan vatandaşlar gün içinde farklı bir sorun yaşadıklarını iddia ettiler. Banka müşterileri internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden sisteme giriş yapmak istediklerinde farklı hesaplarla karşılaştıklarını bildirdiler. 

ZİRAAT BANKASI MOBİL UYGULAMA SORUNU

Kullanıcılar sosyal medya üzerinden yapmış oldukları paylaşımlarda kendi hesaplarına erişim sağlamak için sisteme girdiklerinde farklı kişilerin bilgilerini gördüklerini öne sürdüler. 

ZİRAAT HATA 99

Bir kullanıcı yapmış olduğu paylaşımında Ziraat Bankası mobil uygulamasını kullanmak için sisteme girdiğinde başka birinin ödemesinin gözüktüğünü söyledi.

Ayrıca işlemler sırasında diğer müşterilerin T.C. kimlik bilgilerinin de göründüğü belirtildi. Bir başka müşteri ise yine KYK yurt işlemleri için sisteme giriş yapmak istediğinde farklı bir adayın borcuyla karşılaştığını söyledi. Kullanıcılar paylaşımlarında ekran görüntüleri de eklediler. 

ZİRAAT HATA 98

Helin isimli bir başka kullanıcı ise Esra I. isimli bir başka adayın borcunun kendi ekranında gözüktüğüne dair paylaşımda bulundu. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN AÇIKLAMA GELDİ Mİ?

Ziraat Bankası'ndan söz konusu iddialara ve sistemde hata yaşandığına dair söylentilere açıklama gelmedi. Bankanın en kısa sürede yaşandığı iddia edilen sorun yada yapılan paylaşımlara ilişkin bilgi vermesi bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@