Ziraat Bankası Gayrimenkul Satış! Bir Ev Bir Araba Paketi

Ziraat Bankası'ndan satılık araçlar, satılık 1+1, 2+1, 3+1 daireler listesi yenilendi. Bir ev bir araba kampanyası başlatan banka ihale ile konut satışları ile 2. el araç satışları yapacak.

Finans 12.01.2022 - 08:57 12.01.2022 - 10:33 Mustafa Karagöz

Banka konut ve banka ikinci el araç satışlarında Ziraat Bankası duyuruları yenilendi. Yeni gün itibariyle yayımlanan satış ilanlarında Ziraat Bankası'nın satılık konut listesinde farklı seçenekler sunulmaya başlandı. Araç almak isteyenler için binek otomobil duyuruları yayımlayan banka 2011 model ile 2022 model araç satışları olacağını ilan etti. 

Ziraat Bankası tarafından ilan edilen satılık gayrimenkuller ile ilgilenenler için ihale başvuru ve ihale tekli süreci hakkında tüm bilinmesi gereken ayrıntıları aşama aşama emlak365.com olarak aktarıyoruz. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK EV ARABA İLANLARI

Ziraat Bankası'nın satılık gayrimenkuller listesinde yer alan dairler arasında çok düşük fiyatlı veya çok lüks konutlar bulunuyor. Onlarca konut satışı yapan banka fiyatların 22.000 TL'den başladığı görülüyor. Ancak bankanın satılık apartman dairelerinde fiyatlar daha yukarı seviyede. Apartman dairesi almak isteyenler için fiyatlar 45.000 TL bandından başlıyor. 

Ev alma hayali kuranlar için Ziraat Bankası tarafından ilan edilen duyurularda ortalama fiyat aralığı 100.000 TL ile 400.000 TL arasında. Bu fiyat aralığında çok sayıda duyuru bulunurken bazı konutlar için fiyat listelerini sizlerle paylaşıyoruz. 

En Ucuz Konutlar

ziraat bankasından ev satışı 12 Ocak

Ortalama Fiyattan Satılan Konutlar

ziraat bankasından ev satışı 12 Ocak2

Ankara'da Satılık Konut

ziraat bankasından ev satışı 12 Ocak3

Ziraat Bankası'ndan satılık gayrimenkul listeleri bankanın kendi web sitesinden alınmıştıt. Listenin tamamına Zirata Bankası'nın web sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendi şehriniz için ayrı ayr arama yapabilir yada fiyatları en ucuz en pahalı yada yine kendi fiyat bütçenize göre sınırlandırarak arama yapabilirsiniz. Bu sayede en uygun konutlar karşınıza çıkacaktır. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARAÇ SATIŞ DUYURULARI

Ziraat Bankası tarafından ilan edilen duyurular arasında araç almak isteyenler için de fırsatlar bulunuyor. 2011 model ile 2022 model aralığında yer alan 8 araç satışı yapan banka fiyatların 170 bin TL'den başladığını duyurdu. 

Araç Satış İlanı - Ziraat Bankası Yeni Yayımladı

ziraat bankası araba satışı 12 Ocak 1

Araç Satış İlanı Liste 2

ziraat bankası araba satışı 12 Ocak 2

EN KISA ŞEKİLDE TEKLİF VERMEK İÇİN

Ziraat Bankası'ndan satışa çıkarılan araçlar ile dairelerden almak isteyenler başvurularını, ilk tekliflerini, araçlara dair bilgi, konutların işgalli olup olmadığını banka şubelerinden öğrenebilirler. Ziraat Bankası web sitesinden online teklif vermekte mümkün. İstekliler kendilerine uygun seçenek üzerinden sürece dahil olabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@