Ziraat Bankası Güncel İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi, 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Haziran 2022 Listesi

Bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken en uygun kredi veren bankalar kamu bankaları olarak öne çıktı. Ziraat Bankası kredi faiz oranları yüzde kaç?

Finans 08.06.2022 - 13:55 08.06.2022 - 13:55 Gülcan Özer

Ay sonunu getirmekte zorlanan, acil nakit para arayan, konut ve araç satın almak isteyen kişiler bankaların kredi faiz oranlarını araştırmaya devam ederken en uygun kredi veren bankalar sıralamasında ilk sırayı devlet bankaları aldı. Ziraat Bankası Haziran ayına özel olarak yeni kredi paketlerini peş peşe duyururken yine 32 günlük vadeli mevduat faizi oranını yükselterek TL birikimi olan kişilere de yüksek kazanç kapısı araladı. 

Devlet bankası olmasının sunduğu avantaj ile müşterileri için her imkanı zorlamaya devam eden Ziraat Bankası bir kere daha elini taşın altına koyarak ev sahibi olmak isteyen müşterileri için yeni konut kredisi destek paketlerini açıklamıştı. En düşük kredi faiz oranları ile konut kredisi desteği sağlayan Ziraat Bankası aynı zamanda ihtiyaç ve taşıt kredisi paketinde de oranları ile birinci sırada yer almayı başardı. 

ZİRAAT BANKASI HAZİRAN AYI KONUT KREDİSİ KAMPANYALARI; 0.89- 0.99 - 1.20 - 1.29 KONUT KREDİSİ DESTEKLERİ HANGİLERİ?

Yükselen konut fiyatlarını düşürmek amacı ile yeni destek paketlerini açıklayan Ziraat Bankası sıfır konut almak isteyen kişilere yönelik olarak ilk evini almaları koşulu ile yüzde 0.99 faiz oranı ile ilk evim konut finansmanı paketini duyurmuştu. Elindeki dolar ve altını satmak isteyen kişiler için ise genişletilmiş konut finansmanı paketi ile yüzde 0.89 seviyesindeki oranlarla ev sahibi olma fırsatı sunuldu. 

ziraat sıfıır konut kredisi oranı

Bu paketlerin dışında Ziraat Bankası sıfır konut kredisi çekmek isteyen müşterilerine yüzde 1,20 faiz oranı ile konut kredisi veriyor. 

ziraat ikinci el konut kredisi

İkinci el ev alımlarında ise Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 1,29 olarak uygulanırken, her iki oran ile de en uygun konut kredisi veren banka olarak banka ilk sırada yer alıyor. 

ziraat bankası ihtiyaç kredisi 8 haziran

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI HAZİRAN 2022 YÜZDE KAÇ?

Nakit para ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi güncel faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanırken, 36 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinin aylık taksit ödemesi 383,56 TL olarak hesaplanacak. 

ziraat araç kredisi faizi

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Araç satın almak isteyen müşterilerine yönelik olarak Ziraat Bankası yüzde 1,59 faiz oranı ile kredi verirken 48 ay vadeli 50 bin TL araç kredisi paketinin aylık taksit tutarı 1.599 TL olarak gerçekleşecek. 

dinamik hesap faiz oranları

ZİRAAT BANKASI 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT DİNAMİK HESAP FAİZ ORANI HAZİRAN 2022 YÜZDE KAÇ?

32 günlük vadeli mevduat hesabı açmak isteyen kişilere Ziraat Bankası yüzde 15,50 oranı ile dinamik hesap faiz oranı veriyor. Normal vadeli hesapta ise faiz oranı yüzde 14,50 olarak uygulanırken, Ziraat Mobil üzerinden uzaktan müşteri edinimi ile bankada hesap açan ya da kredi kartı üzerinden harcama sözü veren kişiler yüzde 1 + dinamik hesap faizi kazanma hakkı elde ediyorlar. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@