Ziraat Bankası, Halkbank, E-Devlet Üzerinden Bugün Satışa Çıktı! TOKİ 178 Bin Liraya 2+1, 240 Bin TL'ye 3+1 Daire İlanı

Konut kredisiz, taksitle, düşük peşinatla ev sahibi olmak isteyenlere TOKİ Türkiye geneli konut satış ilanları yayımlandı. TOKİ dar gelirli, ucuz konut başvuruları bugün başlayan projeler listesi!

Toki 21.02.2022 - 12:08 21.02.2022 - 12:16 Gülcan Özer

Yükselen konut fiyatları nedeni ile asgari ücretli çalışanlar ve emekliler için ev sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşırken konut kredisi çekmeden düşük peşinat ve kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olmak isteyenlere TOKİ fırsatları sunuldu. TOKİ alt gelir grubu konut projeleri için satış ilanları yayımlanırken bugün itibari lie başvurusu başlayan projeler duyuruldu. 

TOKİ tarafından yapılan açıklamada bugün itibari ile 4 ilde yer alan projeler için başvuruların alınmaya başlanacağı ilan edildi. TOKİ konut satışı yapılan iller Balıkesir Susurluk konut projesi, Mardin Derik konut projesi, Sinop Boyabat konut projesi ve Trabzon Çaykara kentsel dönüşüm projesi olarak duyuruldu. Bu projelere ek olarak farklı iller içinde günlük olarak yeni satış ilanları kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden duyuruluyor. 

TOKİ ALT GELİR GRUBU UCUZ KONUT PROJELERİ SATIŞA SUNULDU! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan yeni konut projeleri açıklandı. 21 Şubat 2022 tarihi itibari ile kurumun resmi internet sitesi üzerinden 7 proje satışa sunulurken bu projelerden 4 tanesi için başvurular bugün itibari ile başlıyor. 

toki trabzon fiyatları

TOKİ TRABZON ÇAYKARA KENTESL DÖNÜŞÜM PROJESİ KONUT SATIŞ İLANI 

Listede en yüksek satış fiyatına sahip olan konut projesi olarak Trabzon Çaykara TOKİ Konut projesi ilk sırada yer aldı. Projede yer alan 85 adet konut için başvurular bugün itibari ile Halkbank Trabzon şubeleri üzerinden ve e devlet üzerinden yapılabilecek. Projede en düşük konut peşinatı 52 bin 725 TL olarak duyurulurken en düşük aylık taksit tutarı ise 2 bin 343 TL oldu. 

toki sinop fiyatları

TOKİ SİNOP BOYABAT KONUT SATIŞ İLANI

Ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler için alt gelir grubu konut başvurusu yapılan projelerden biri de Sinop Boyabat TOKİ evleri oldu. Projede 2+1 daire satış fiyatı 177 bin 869 TL olarak belirlenirken en düşük konut peşinatı 17 bin 786 TL ve en düşük aylık taksit tutarı ise 889,35 TL olarak ilan edildi. Projeye başvurular bugün itibari ile e devlet ve Ziraat Bankası Sinop şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

toki mardin ilanı

MARDİN DERİK TOKİ EVLERİ İÇİN BAŞVURU BAŞLADI

Stokta kalan konut satışları kapsamında verilen ilan kapsamında 59 adet 2+1 daire için başvuruların Ziraat Bankası Derik Şubesi ve e devlet üzerinden kabul edileceği açıklandı. 

toki balıkesir fiyatları

BALIKESİR SUSURLUK TOKİ EVLERİ SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Ziraat Bankası Balıkesir şubeleri ve e-Devlet üzerinden başvuru yapılabilecek konut projesi için en düşük satış fiyatı 205 bin TL, en düşük konut peşinatı 20 bin 575 TL ve en düşük aylık taksit tutarı ise 1.028 TL olarak ilan edildi. Kuralı olarak satılacak olan projede toplam 2+1 konut 11 adet ,3+1 konut 3 adet olmak üzere toplam 14 adet konut satılacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@