Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank Mart Ayı İtibariyle Açıklanan Promosyon Ödeme Tutarları

Milyonlarca emekli vatandaşın merakla beklediği promosyon ödemelerine ilişkin Mart ayı fiyatları belli oldu mu? Devlet bankaları 2020 yılı Mart ayı itibariyle ne kadar promosyon ödemesi yapacaklar? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından sağlanacak yeni zamlı emekli promosyon ödemeleri açıklandı mı? Emekli maaş promosyonu alacak olan vatandaşlara sağlanacak ödeme tutarlarına ilişkin tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Gündem 02.03.2020 - 09:42 15.07.2021 - 00:09 Serhat Karaman

Milyonlarca emekli vatandaşın merakla beklediği promosyon ödemelerine ilişkin Mart ayı fiyatları belli oldu mu? Devlet bankaları 2020 yılı Mart ayı itibariyle ne kadar promosyon ödemesi yapacaklar? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından sağlanacak yeni zamlı emekli promosyon ödemeleri açıklandı mı? Emekli maaş promosyonu alacak olan vatandaşlara sağlanacak ödeme tutarlarına ilişkin tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2020 yılı Mart ayının ilk işlem günü itibariyle devlet bankaları emekli maaşı promosyon ödemesi kampanyaları.

Emekli vatandaşların merakla beklediği emekli maaş promosyon ödemeleri için son durumu sizlerle paylaşıyoruz. 2 Mart Pazartesi tarihi itibariyle devlet bankalarının sağladığı emekli promosyon maaş ödeme detayları, sağlanan ek avantajları banka banka sizlerle aktarıyoruz. İşte promosyon ödemelerine ilişkin son durum.EMEKLİ MAAŞ ÖDEMELERİNE İLİŞKİN SON DURUMDaha önce yapılan açıklamalarda emekli maaş promosyonu ödemelerine ilişkin yeni zamlı fiyatların Mart ayı başı itibariyle açıklanacağı duyurulmuştu.Öncelikli olarak Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın yapacağı açıklamayı bekleyen emekli vatandaşlar için ise yeni zamlı fiyatlar duyurulmadı. Bu üç bankanın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre yapılan ödemelere dair şu bilgiler verildi. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Mart Ayı Promosyon ÖdemeleriZiraat Bankası 'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan basın açıklamasında; SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası'ndan alacak olan vatandaşlara şu hesaplamaya göre ödeme yapılacağı bildirildi. 1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL, 1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere, 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.Halkbank ve Vakıfbank'ın resmi internet sitelerinde de Mart ayının ilk işlem günü itibariyle yukarıda yer alan ödeme tutarınca promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. YÜZDE 100 ZAM TALEP EDİLMİŞTİBankaların emekli maaş promosyon ödemelerine ilişkin Türkiye Emekliler Derneği, 2020 yılında yapılacak promosyon ödemelerinin yüzde 100 artırılmasını talep etmişti. 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@