Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank! Yüksek model düşük Km'li satılık ikinci el arabalar

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan araçlar, ikinci el araba alacaklar için piyasaya göre çok uygun olanaklar sunuyor. 9-14 Mayıs'ta listede olan araçlar haberimizde.

Finans 09.05.2022 - 10:35 09.05.2022 - 10:36 Mustafa Karagöz

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, bankaya ait olan, kullanılmayan, otoparkta bekletilen ikinci el araçları satışa çıkardıklarını duyurdular. 3 kamu bankasında da araç satışı olacak ve her araç için ihale düzenleyecek. 

Kendi aracını almak isteyen, arabasını yenileyecek olanlar için piyasalara göre çok daha uygun fiyatlara araç bulmanın olduğu bu satış ilanları ise bankaların resmi gayrimenkul satış sayfalarından duyuruluyor. Bizlerde emlak365.com olarak 9 Mayıs Pazartesi günü olarak başlayan hafta başında söz konusu satış ilanlarını fiyat listeleriyle paylaşıyoruz. 

ZİRAAT BANKASI, HALKBANK VE VAKIFBANK'TAN SATILIK 2. EL ARAÇLAR

Kamu bankalarının araç satış ilanları arasında en fazla duyuru Halkbank'ta bulunuyor. Halkbank'ın güncel listesinde 3 binek otomabil yer alırken Vakıfbank'ın satış listesinde ticari araç ilanları var. Ziraat Bankası'nın araba satış duyurularında iki adet otomobil bulunuyor. 

Bankadan satılık araçlar için marka, model ve fiyat listelerini merak edenler için aşağıda tablo halinde aktarıyoruz. Bu ilanlar güncel duyurular olup bankalar bu duyurulara her an yeni satış ilanları ekleyebilirler. 

Ziraat Bankası 9 Mayıs Pazartesi 14 Mayıs Cuma 2. El Araç Satış Marka Model Fiyat Listesi

9 mayıs ziraat araç satış

Vakıfbank 9 Mayıs Pazartesi 14 Mayıs Cuma 2. El Araç Satış Marka Model Fiyat Listesi

9 mayıs vakıfbank araç satış

Halkbank 9 Mayıs Pazartesi 14 Mayıs Cuma 2. El Araç Satış Marka Model Fiyat Listesi

9 mayıs halkbank araç satış

BANKADAN SATILIK ARAÇ ALMAK İÇİN İZLENECEK YOL

Tablolarda yer alan araçları beğenen ve almak isteyenler başvurularını her bankaya ayrı ayrı yapacaklar. Örneğin Ziraat Bankası'nın satışa çıkardığı araçlardan birisini beğenenler başvurularını Ziraat Bankası şubelerine bizzat yapabilecekler. Bankanın müşterisi olanlar ise bankanın gayrimenkul satış sistemine internet bankacılığı üzerinden giriş yaparak online teklif verebilirler. Şubeden yada internet bankacılığından başvuru yapan, teklif verenler ihale sonunda en yüksek teklifi vermeleri durumunda araçları almaya hak kazanacaklar. Satış ve devir işlemleri ilgili banka şubelerinden yürütülecek. 

ARAÇLARI ALMADAN TEKLİF VERMEDEN GÖRMEK MÜMKÜN

Araçları almak isteyenler başvurularını yapmadan önce görme şansına da sahipler. Bankalar satış duyurularında araçların bulundukları şubeleri ilan ederler. O şubelere mesai saatlerinde girilmesi durumunda teklifler sunulabilir. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@