Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan Yüzde 0.79 Faiz Oranıyla 58 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Konut Satışı

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından banka gayrimenkulleri satışı yapıyor. 58 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan banka gayrimenkullerine yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor. Söz konusu satışlara dair tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

KONUT PROJELERİ 13.02.2020 - 10:40 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından banka gayrimenkulleri satışı yapıyor. 58 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan banka gayrimenkullerine yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor. Söz konusu satışlara dair tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Ev almak isteyen vatandaşlara sunulan kampanyalardan birisi de banka gayrimenkulü satışı. Zİraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank tarafından sunulan konut satışı kapsamında vatandaşlara sağlanan tüm imkanları, örnek ödeme tablosunu ve diğer ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. BANKA GAYRİMENKUL SATIŞ KAMPANYALARIBankalar tarafından yapılan konut satışları, Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlara duyuruluyor. Yurdun farklı şehirlerinde yapılan konu satış listesi sık sık güncelleniyor. Satışı yapılan konutlar lsteden kaldırılırken yeni yayımlanan satış duyuruları vatandaşlara aktarılıyor. Güncel olarak satışı devam eden gayrimenkul satışlarında arsa, arazi, müstakil ev, tarla gibi gayrimenkullerin dışında şehir merkezlerinde, ilçelerde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut satışları yapılıyor.58 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA KONUT SATIŞIBanka konut satış listelerinde ev satışları şehre, evin yeni veya eski olmasına, kat durumuna, büyüklüğüne ve bunun gibi çeşitli etmenlere bağlı olarak değişiyor. Bu kapsamda halen güncel satış listesinde en düşük fiyatla satılan ev Halkbank listesinde duyuruldu ve satış fiyatı 58 bin TL olarak açıklandı. Bunun yanında Ziraat Bankası ve Vakıfbank bünyesinde yapılan satışlarda da çok sayıda konut ilana sunuldu.

YÜZDE 0.79 FAİZ ORANIYLA KONUT KREDİSİZİraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank banka gayrimenkulleri satışlarında vatandaşlara özel konut kredisi imkanları sağlanıyor. Bankalar müşterilerine yüzde 0.79 faiz oranıyla kredi imkanı sunarken ödemeler için ise 180 aya kadar vade sağlıyorlar. Bankalardan konut kredisi ile banka gayrimenkulu almak isteyen vatandaşlara sunulan o krediye dair ödeme tablosu şu şekilde;100 Bin TL Konut Kredisi Ödeme TablosuDevlet Bankalarının gayrimenkul satışları için kredi kullanacak olan vatandaşlar, 100 bin TL krediyi 120 ay vade ile kullandıklarında ödemelerini aşağıda yer alan tabloya göre yapacaklar.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİNZiraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan konut satış listelerine bankaların resmi web sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Satış detayları için banka şubelerine uğrayabilirsiniz.Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@