Ziraat Bankası Herkesi Ev Sahibi Yapacak! 2 Bin Lira Peşinat, Aylık 368 TL Taksitle Konut Satış İlanı Yayımlandı

Bankalardan satılık evler ucuz fiyatları ile dikkat çekiyor. Ziraat Bankası satılık gayrimenkul, daire, müstakil ev ilanları ile aylık 368 TL taksit imkanı!

Ziraat Bankası Herkesi Ev Sahibi Yapacak! 2 Bin Lira Peşinat, Aylık 368 TL Taksitle Konut Satış İlanı Yayımlandı

TÜİK tarafından açıklanan rakamlara göre konut fiyatları giderek yükselmeye devam ederken süreçte ev sahibi olmakta her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Hem konut fiyatlarına peş peşe yapılan zamlar hem de konut kredisi faiz oranlarında yaşanan yükseliş nedeni ile özellikle de asgari ücretli çalışanlar ev sahibi olmakta zorlanırken süreçte bankaların satılık konut ilanları dar gelirli vatandaşların yeni umudu olarak öne çıkmıştı.

Bankalardan satılık gayrimenkuller piyasa fiyatlarının çok daha altında satılması ile dikkat çekerken bu sayede ev sahibi olmak isteyen kişilere de büyük avantaj sağlanıyor. Üstelik bankalar kendileri tarafından satışa sunulan konutlar için müşterilerine düşük faizle, masrafsız, ekspertiz ücreti talep etmeden konut kredisi desteği de sağlıyor.

ZİRAT BANKASI SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI İLE 24 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA EV SAHİBİ YAPACAK!

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık ev ilanları ile dikkat çekerken banka tarafından yayımlanan yeni ilanlar görenleri şaşkına çevirdi. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında sadece 24 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı imkanı sunulurken bu konutlar için 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlanıyor.

ziraat-satılık-gayrimenkul-ilanı-24-bin-tl

Ziraat Bankası satılık ev ilanları arasında en düşük satılık konut fiyatı 24 bin liradan başlarken 218 m2 büyüklüğe sahip olan avlulu taş evi için istenen fiyat dikkat çekti.

21-bin-tl-konut-kredisi-hesaplama-tablosu

Benzer konut fırsatları, TOKİ projeleri, emlak ve kredi haberlerini takip etmek için;

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Huawei AppGalerry uygulamamız için TIKLAYINIZ

SADECE 2 BİN 400 TL PEŞİNAT VE AYLIK 367.77 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ!

Ziraat Bankası satışa sunmuş olduğu gayrimenkuller için aynı zamanda 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sunarken bu kapsamda dosya masrafsız ve konut kredisi ekspertiz masrafı dahil alınmadan kredi kullanılmasına olanak sağlanıyor.

24 bin liraya satışa sunulan konutu almak isteyen kişilerin bankaya yüzde 10 konut kredisi peşinatı ödemesi gerekirken bu da 2 bin 400 lira peşinat ödenmesi anlamınma gelecek. Geriye kalan 21 bin 600 TL tutar için 120 ay vadeli konut kredisi çekilmesi halinde ödenecek olan aylık taksit tutarı ise 367,77 TL olarak gerçekleşecek.

ziraat-gayrimenkul-satış-sözleşmesi

ZİRAAT BANKASINDAN SATILIK EV NASIL ALINIR, İCRADAN SATILIK KONUT BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?

Bankalar satışa sunmuş oldukları evler için ilanları resmi internet siteleri üzerinden yayımlamakta olup Ziraat Bankası satılık konut ilanları resmi sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Gelen sayfanın sol bölümünde yer alan il, kategori ve fiyat gibi seçenekleri kendi kriterlerinize göre belirleyerek aradığınız evi bulabilir, hemen fiyat teklifi vererek satın alma imkanı elde edebilirsiniz.