Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi’nde Büyük Avantaj! İhtiyaç Kredisi için Ziraat Bankası’na Başvurarak Krediden Yararlanın

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte ihtiyaç kredisi faiz oranları düşürülmüştür. Avantajlı şekilde ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler Ziraat Bankası’na giderek başvuru yapabilir

Finans 09.05.2022 - 00:53 09.05.2022 - 00:56 Duygu Dilan Duman

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklama ile birlikte ihtiyaç kredisi faiz oranları ve geri ödeme planları değişmiştir. Faiz oranlarında yapılan indirimin yanı sıra kişiye özel geri ödeme planları da olması krediyi son derece avantajlı bir hale getirmiştir.

Günlük hayatın akışı içinde kişilerin plan dışı ödeme yapmak zorunda kaldığı durumlar oldukça sık yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda da nakit para bulmak son derece zor olabilmektedir. Kişilerin istedikleri şekilde harcayabilecekleri hızlı ve düşük faiz oranlı maddi destek türüne ihtiyaç kredisi denmektedir. Nakit para bulmakta zorlanan kişiler, Ziraat Bankası’na giderek düşük faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planlarına sahip ihtiyaç kredisi imkanlarından yararlanarak kolaylık ile lazım olan parayı bulabilirler.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce kişilerin bu kredi detaylarını ve şartlarını dikkatli şekilde incelemesi gereklidir. Ardından verilecek karar ile kredi alınmalıdır. Ayrıca ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişiler, Ziraat Bankası tarafından belirlenen bazı şartları da karşılamalıdırlar. Bu şartlar genel olarak şunlardır:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Beyan edilebilir bir gelire sahip olmak
  • Banka tarafından belirlenen yeterli kredi notuna sahip olmak

Belirtilen şartları sağlayan herkes, Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi için başvuruda bulunabilir. Başvuru yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer husus da kişinin banka müşterisi olup olmadığıdır. Banka müşterisi olan kişiler mobil uygulama ya da internet bankacılığı ile başvuru yapabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler ise, gerekli belgeler ile birlikte şubelere gitmelidir. Bu belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgah belgesi
  • Gelir beyan belgesi

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

ziraat nakit avans

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları güncel olarak %1,94’tür.

Ziraat Bankası En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

Ziraat Bankası maksimum 100.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Ziraat Bankası tarafından belirlenen en uzun ihtiyaç kredisi vade oranı 36 aydır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@