Ziraat Bankası İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi Faiz Oranları! Herkes Ev, Araba Sahibi Olacak, Cüzdanlar Dolacak

Ziraat Bankası kredi kampanyaları başladı. Başlatılan kampanyalar ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi çekmek isteyenlere cazip seçenekler sunuldu!

Ziraat Bankası İhtiyaç, Taşıt, Konut Kredisi Faiz Oranları! Herkes Ev, Araba Sahibi Olacak, Cüzdanlar Dolacak

Türkiye'nin dev bankası Ziraat Bankası yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Devlet bankası olması nedeni lie vatandaşların en çok güvendiği bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası vermiş olduğu düşük faiz oranları ile de kredi çekmek isteyen kişilerin ilk adresleri arasında bulunuyor.

Ziraat Bankası konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi paketleri ile kredi çekmek isteyen müşterilerine kendi bütçelerine en uygun koşullarda nakit desteği sağlıyor. Sıfır ev almak, ikinci el ev almak, kredi çekerek araba sahibi olmak, tatile gitmek, düğün yapmak, evinin eşyalarını değiştirmek isteyen herkes için uygun bir kredi paketi bulunuyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI AĞUSTOS 2021!

İhtiyaç kredisi paketler ile çalışanlara ve emeklilere özel kredi kullanma imkanı sunan Ziraat Bankası Çalışanlara Özel İhtiyaç Kredisi, Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi, Tüketici Kredisi ve Tüketici Ürün Paketi adı altında 4 farklı kredi paketini kullanıma sundu.

Ziraat Bankası çalışanın artısı tüketici kredisi paketinde ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanırken 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde kredi aylık taksit tutarı 383,56 lira olarak gerçekleşiyor.

ziraat-ihtiyaç-kredisi-paketleri

Emeklinin artısı ihtiyaç kredisi paketinde aylık kredi faiz oranı 1,55 olarak uygulanırken tüketici kredisi paketinde ise aylık faiz oranı yüzde 1,63 olarak uygulanıyor. Bankaların kredi kampanyaları, uygun faizli kredi paketleri, TOKİ ve emlak haberleri için uygulamalarımızı indirebilirsiniz...

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Huawei AppGalerry uygulamamız için TIKLAYINIZ

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI AĞUSTOS 2021 LİSTESİ!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan konut kredisi kampanyasında şu anda en uygun konut kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Banka çalışanın artısı konut kredisi ve emeklinin artısı konut kredisi paketinde yüzde 1,37 olarak uygulanıyor.

ziraat-konut-kredisi-ağustos-faiz-oranları

Konut kredisi paketinde ise faiz oranı yüzde 1,43 olarak duyuruldu. Yüzde 1,37 faiz oranı ile konut kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi paketinde bin 702,65 TL olarak uygulanacak.

konut-kredisi-paketi

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI! 50 BİN LİRA KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Araba sahibi olmak isteyen kişilere taşıt kredisi desteği sunan Ziraat Bankası bu pakette en düşük faiz oranını yüzde 1,59 olarak uygularken en yüksek fazi oranı ise yüzde 1,61 olarak öne çıkıyor.

48 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarları ise bin 599 TL olarak gerçekleşiyor.

SONRAKİ HABER