Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat: 100 TL hediye anında karta yükleniyor

Ziraat Bankası Bankkart kullanıcıları için yeni bir duyuru yapıldı. Cebindeki kartınızla anında 100 TL hediye kazanabilirsiniz. Peki nasıl? İşte yanıtı.

Finans 15.06.2022 - 16:40 15.06.2022 - 16:41 Büşra Uluşen

Kamu bankalarının önde gelen isimlerinden biri olan Ziraat Bankası, müşterilerine her daim ayrıcalık sağlamaya devam ediyor. Yaklaşan Babalar Günü için müşterilerini düşünen banka, yepyeni bir kampanya duyurusu yaptı. 

Ziraat Bankkart'ı olana 100 TL hediye!

Ziraat Bankası Bankkart kullanıcılarını kaçırılmaz bir kampanya bekliyor. Banka tarafından yeni duyuru yapıldı. Bu kapsamda Bankkart ile Bankkart anlaşmalı giyim, ayakkabı ve aksesuar, saat, elektronik, kozmetik, kafe ve restoran üye işyerlerinden Bankkart POS ile tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL, toplamda 100 TL Bankkart lira verilecek. 

Kampanyaya 8-20 Haziran 2022 tarihleri arasında Bankkart Mobil'den katılım sağlanabilecek.

Ziraat-Bankası-kartı-olanlar-dikkat-100-TL-hediye-anında-karta-yükleniyor

Babalar Günü hediyesi bedavaya geliyor!

Ziraat Bankası Bankkart kullanıcıları, Bankkart anlaşmalı giyim, ayakkabı, elektronik, kafe ve restoran gibi birçok sektördeki üye işyerlerinden Bankkart POS ile yapacakları 250 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL, toplamda 100 TL hediye Bankkart lira kazanabilecekler. Kazandıkları Bankkartları ise yine üye işyerleri aracılığı ile doyasıya harcayabilecekler. 

Kampanyaya 20 Haziran tarihine kadar Ziraat Mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Fakat e-ticaret siteleri üzerinden yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemektedir.

Söz konusu hediyeyi kazanabilmek için işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden Bankkart POS ile yapılması gerekiyor. 100 TL'ye varan Bankkart liraları kazanan müşterilerin hesabına hediyeleri anında yükleniyor. 

ziraat kampanya

Ancak bu hediyeyi kazanabilmek için mutlaka Ziraat Mobil uygulamasından katılım sağlanması şartı aranıyor. Harcama tutarı için Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınmakta olup, aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların yalnızca ilki kampanyaya dahil edilmektedir. 

Kampanya ile en fazla 100 TL Bankkart lira kazanmak mümkün olmaktadır. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil edilmemektedir. Ayrıca iptal, iade, Bankkart lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri gibi harcama dışı işlemler bu kampanyanın kapsamına alınmamıştır. 

Sizler de Babalar Günü hediyesini bedavaya getirebilmek için 8-20 Haziran tarihleri arasında Bankkart'ınız ile yapacağınız alışverişlerden anında 100 TL Bankkart lira kazanabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@