Ziraat Bankası Kurban Bayramı Emekli İkramiye ve Kamu Maaş Ödeme Tarihleri Açıklandı!

Ziraat Bankası milyonlarca memur ve emekli için kamu maaş ödeme tarihleri ile ikramiye ödemesi takvimi duyurusu yayımladı.

GÜNDEM 07.08.2019 - 14:18 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Ziraat Bankası milyonlarca memur ve emekli için kamu maaş ödeme tarihleri ile ikramiye ödemesi takvimi duyurusu yayımladı. Maaşlar bayram öncesi ne zaman yatırılacak? Kurban Bayramı maaş ve ikramiyesi ne zaman verilecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdesi verilen bayram öncesi maaş ödemeleri hakkında Ziraat Bankası beklenen açıklamayı yaptı. Kurban Bayramı Maaş ve İkramiyesi Ne Zaman Verilecek?Kurban bayramı öncesi beklenen müjdeli haber geldi. Kurban Bayramı maaş ödemeleri 2019 açıklaması Ziraat Bankası tarafından yapıldı ve maaş ödemeleri ile ikramiye tutarları için tarih ilan edildi. Ziraat Bankası Bayram Dönemi Maaş Ödeme Tarihleri Açıklandı! Emekli İkramiye ve Kamu Maaş Ödeme Tarihleri Hakkında AçıklamaDeğerli müşterilerimiz Kurban Bayramı öncesi aktarılacak Emekli İkramiye ve Kamu Maaş ödeme takvimi aşağıda yer almaktadır. Ödemelerinizi aktarım tarihlerinden itibaren ATM'lerimzden ve işlem limitleriniz dahilinde ücretsiz olarak diğer Kamu Bankaları ve Kamu Katılım Bankaları ATM'lerinden çekebilirsinz. 

Kurban Bayramı SSK İkramiye Ödeme Tarihleri  8 Ağustos 2019 Perşembe Kurban Bayramı Bağkur ve Emsan İkramiye Ödeme Tarihleri 9 Ağustos 2019 CumaKurban Bayramı Kamu Memur Maaş Ödeme Tarihleri 9 Ağustos 2019 Cuma  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@