Ziraat Bankası Müşterilerine Müjde! Bankamatik Kartı Olanlara Anında 250 Lira Ödeme Yapılacak!

Ziraat Bankası müşteriler için yeni bir kampanya düzenledi. Bankamatik kartı olanlar için anında 250 lira ödeme müjdesi verildi.

Finans 18.09.2021 - 14:00 18.09.2021 - 14:00 Elif İşçi

Ziraat Bankası son zamanlarda yeni kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Bankanın resmi internet sayfası üzerinden kampanyanın detaylarına yönelik açıklama yapıldı. Bankkart kampanyası dahilinde banka müşterilerine özel yeni bir kampanyanın düzenlendiği öğrenildi.

Ziraat bankası banka müşterileri için yeni bir açıklama yaptı. Bankkart üzerinden Tatilsepeti’nden tek seferde 4 bin 500 lira ve üzerinde alışveriş yapan ve bu alışverişleri peşin olarak yapan müşteriler için hediye verilecek.

ZİRAAT BANKASI 250 LİRA ÖDEME YAPACAK

Ziraat Bankası müşterilerine özel ödeme yapacağını duyurdu. Bankkart müşterileri için anında 250 lira ödeme yapılacak. Tatilsepeti üzerinden 250 lira ve üzerinde peşin harcama yapanlar için anında 250 lira hediye verilecek. Taksitli işlemler için ise istenildiği takdirde ödemeleri 4 ay boyunca erteleme imkanı sunulacak.

250 LİRA ANINDA ÖDEME KAMPANYASINA NASIL KATILINABİLİR?

ziraat-bankası-bankkart

Tatilsepeti kampanyasına katılmak için TATİLSEPETİ yazarak 4757 numaralı telefona mesaj gönderebilirsiniz.

Ancak 250 lira ödeme seçeneğinin 4 bin 500 lira ve üzerinde geçerli olduğu belirtildi. Kampanyanın geçerli olduğu tarih ise 30 Eylül olarak açıklandı. Kampanyaya katılım mesaj yolu ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilebileceği gibi Ziraat Bankası müşterileri internet sitesi üzerinden de işlemleri tamamlayabilecekler.

250 lira hediye ödeme seçeneğinden yararlanmak için müşterilerin bu süreçte kampanyaya bir şekilde katılım göstermeleri gerekmektedir. Ancak taksit erteleme seçeneğinde de BDDK tarafından belirlenmiş yasal sınırın üzerine çıkılmayacaktır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@