Ziraat Bankası Nakit İhtiyacı Çekenlere El Uzattı! Esnek Ödeme Koşullarıyla 25 Bin TL Tüketici Ürün Paketi Devrede!

Nakit ihtiyacına devlet bankalarından çözüm önerileri gelemeye devam ediyor. Uygun faiz oranları ve esnek oranlarla Ziraat Tüketici Kredisi fırsatını duyurdu! İşte detaylar…

Finans 23.05.2022 - 16:20 23.05.2022 - 16:24

Türkiye’de vatandaşların son dönemde yaşadığı nakit sıkıntısına bankalar çare olmaya devam ediyor. 2022 yılında görülen yüksek enflasyon ve kur farkı nedeniyle görülen birçok fiyat artışı, vatandaşın cebini yormaya devam ediyor. Ziraat Bankası ise farklı kesimden vatandaşların çok daha rahat bir şekilde finansman ihtiyaçlarını karşılamaları için Tüketici Kredisi ile destek sunuyor. Uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri sunulacak.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Tüketici Kredisi ile Ziraat Bankası tarafından 25.000 TL’ye kadar cazip ödeme koşulları ile kredi desteği verilmeye devam ediyor. Her kesimden vatandaşın nakit ihtiyaçları için kullanabilecekleri krediler kapsamında, ihtiyaca göre 25.000 – 50.000 TL veya 50.000 TL ve üzerinde de Tüketici Kredisi talep edilmesi mümkündür.

36 aya varan vade imkanları ile her türlü ihtiyaçları için Ziraat Bankası Tüketici Kredisi kullanmak isteyenlerin uygun faiz oranlarından yararlanması mümkündür. 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36, 50.000 TL ve üzerinde kredilerde ise 24 aya kadar vade uygulanabilmektedir.

Ziraat Bankası 25.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

ziraate-basvuran-emeklilere-20-bin-liralik-odeme-ziraat-bankasi-emeklilere-butce-ayirdi

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi kapsamında 25.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için vatandaşlara en uygun faiz oranları ve esnek geri ödeme seçeneklerini sunuyor. Tüketici Ürün Paketi kapsamında vatandaşların her türlü ihtiyacı için Ziraat Bankası ayrıcalıklı oranlar sunmaya devam ediyor.

25.000 TL kredi için 36 ay vadede yüzde 1,79 faiz oranları hesaplanmıştır. Buna göre aylık 964,15 TL taksit ödeyerek 25 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası dijital kanallarını kullanarak veya tüm bireysel ihtiyaçları için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek vatandaşların avantajlı kredi paketini talep etmeleri mümkündür. Kredi başvurusu için gerekli belgeler ise şöyledir:

  • Başvuru formu,
  • Nüfus cüzdanı/ehliyet/pasaport fotokopisi,
  • Çalışma ve gelir durumunu gösteren belge,
  • Şubeden talep edilecek diğer belgeler vb.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@