Ziraat Bankası Ramazan Ayında Bol Bol Hediye Para Dağıtıyor! Alışverişe Çıkmadan Mutlaka Okuyun

Ziraat Bankası Ramazan ayı için avantaj dolu kampanyasını duyurdu. Ay boyunca kazandıracak kampanyanın detayları haberimizde.

Finans 01.04.2022 - 17:54 01.04.2022 - 17:54 Büşra Uluşen

Bir Ramazan ayı daha geldi çattı. Bankaların Ramazan Bayramı için kredi hazırlıkları sürerken bir yandan da kredi kartı kullanıcılarına özel kampanyalar ardı sıra duyuruluyor. Ziraat Bankası, Ramazan ayına özel ilk kampanyasını resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurdu. Ramazan ayı için alışverişini Ziraat Bankası Bankkart ile yapanlara sürprizler var. 

Ziraat Bankası, Ramazan ayına özel ilk kampanyasının detaylarını müşterileri ile paylaştı. Manav, kasap, şarküteri, bakkal ve market alışverişinde Ziraat Bankası Bankkart’ı kullananlar sürpriz Bankkart lira kazanacak. 300 TL ve üzeri ilk harcamada 10 TL, diğer harcamada 20 TL kazanacak olan Bankkart kullanıcıları, bu şekilde devam ederek 5. Harcamalarında 50 TL Bankkart hediye lira kazanabilecek. 5 adet 300 TL ve üzeri harcamada toplam kazanç 150 TL’yi bulacak. Bu sektörlerin Ramazan ayında en yoğun sektörler olması, Bankkart kullanıcısı her Ziraat Bankası müşterisinin 150 TL Bankkart lira kazanacağına işaret.

Kampanyaya Katılmadan Alışveriş Yapmayın

Bankkart lira hediyeli Ziraat Bankası kampanyasına katılmadan harcama yapmamanız gerekiyor. İlk 300 TL ve üzeri harcamanızdan önce RAMAZAN yazıp 4757'ye mesaj atabilirsiniz. Böylece kampanya kaydınız alınacak ve buna dair bir SMS alacaksınız. SMS dışında Bankkart mobil ve Bankkart resmi web adresi üzerinden de bu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Harcama yapmadan önce kaydınızın alındığına dair SMS geldiğinden emin olunuz.

Her bir Bankkart kullanıcısı Ramazan ayına özel hazırlanan bu kampanyadan 150 TL Bankkart lira kazanabilecek. Bankkart kullanıcısı yakınlarınıza kampanya hakkında bilgi vererek onların da 150 TL’lik Bankkart lira kazancına ortak olmasını sağlayabilirsiniz. Kampanyadan kazanım elde etmek için 5 adet 300 TL ve üzeri harcama yapma zorunluluğu yok.

Örneğin; 3 adet 300 TL ve üzeri harcama yaptığınızda sırasıyla 10 TL, 20 TL ve 30 TL kazanacak, toplamda 60 TL Bankkart puan kazanmış olacaksınız. Harcama sayısını arttırarak kazanacağınız Bankkart lira hediye tutarını arttırma şansına sahipsiniz. Kampanyanda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus da harcamaların farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekliliği. Aynı gün içerisinde birden fazla 300 TL ya da üzeri Bankkart harcaması yaparsanız sadece ilk işleminiz kampanya kapsamında olacaktır. 
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@