Ziraat Bankası Satılık İlanları: 45 Bin Liraya 2. El Araç Satışı, 40 Bin Liraya Daire, 45 Bin Liraya Müstakil Ev, 7 Bin Liraya Arsa, Tarla, Bahçe!

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden Mayıs ayına özel yeni satılık ilanları ve duyurularını yayımladı. Yayımlanan ilanda Ziraat Bankası 2. el araç satışı listesi, satılık daireler, satılık gayrimenkuller, icralık evler, arsa, tarla ve bahçeler satışa sunuldu. Piyasa fiyatının çok daha altında satışa sunulan satılık banka gayrimenkulleri ilanları detayları haberimizde!

Ziraat Bankası Satılık İlanları: 45 Bin Liraya 2. El Araç Satışı, 40 Bin Liraya Daire, 45 Bin Liraya Müstakil Ev, 7 Bin Liraya Arsa, Tarla, Bahçe!

Ziraat Bankası Mayıs ayına özel yeni satılık gayrimenkul ve araç ilanlarını yayımladı. Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan apartman dairesi, müstakil ev, taş ve, bahçe, bağ, tarla, işyeri, arsa ve dükkan ilanları emsal fiyatlarının çok daha altında ucuz fiyatlarla satılması nedeni ile yakından takip ediliyor.

İcradan satılık daire ilanları daha ucuz olması nedeni ile tercih edilirken toplumda da "ağlayanın malı gülene yar olmaz" sözü ile tartışma konusu olmaya devam ediyor. Bankaların vermiş oldukları kredilere karşılık olarak teminat olarak almış oldukları taşınmazlar, kredi borcunun ödenmemesi durumunda yasal süreçte bankalar tarafından satışa sunulabiliyor.

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: MÜSTAKİL EV, APARTMAN DAİRESİ, TAŞ EV, DÜKKAN VE İŞYERİ İLANLARI!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi olan E Satış Ziraatbank Com Tr adresi üzerinden yayımlanan ilanlar ile çok sayıda taşınmaz Mayıs ayına özel fiyatlarla satışa sunuldu. Verilen ilanlar kapsamında farklı illerde bulunan çok sayıda taşınmaz satışa sunulurken bunlar arasında en ucuz apartman dairesi ilanı Hatay Samandağı ilçesinde bulunan 81 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 apartman dairesi için verilen 40 bin liralık ilan olurken yine Ordu Altınordu ilçesinde yer alan 75 m2 müstakil ev için yayımlanan satış ilanında en düşük müstakil ev satış fiyatı ise 40 bin lira olarak belirlendi.

Ziraat Bankası Satılık İlanları: 45 Bin Liraya 2. El Araç Satışı, 40 Bin Liraya Daire, 45 Bin Liraya Müstakil Ev, 7 Bin Liraya Arsa, Tarla, Bahçe! - Resim 1

Bu apartman dairesi, taş ev ve müstakil ev ilanlarının yanı sıra Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden çok sayıda satılık depo, ofis, işyeri ve büro ilanları da yayımlandı. Bu ilanlarda da en düşük fiyat 7 metrekare büyüklüğe sahip olan Batman Merkez Meydan mahallesinde yer alan dükkan için belirlenen 9 bin 400 liralık fiyat olarak öne çıktı.

Ziraat Bankası Satılık İlanları: 45 Bin Liraya 2. El Araç Satışı, 40 Bin Liraya Daire, 45 Bin Liraya Müstakil Ev, 7 Bin Liraya Arsa, Tarla, Bahçe! - Resim 3

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA, TARLA, BAHÇE, BAĞ, FINDIKLIK İLANLARI YAYIMLANDI!

Konut ve işyeri ilanlarının yanı sıra sitede farklı illerde yer alan çok sayıda satılık arsa ilanı da yayımlandı. Bu ilanlarda farklı fiyatlara sahip olan bankadan satılık arsa, bahçe, bağ, tarla ve fındıklık alımları için seçenekler sunuldu. Arsa, tarla ve fındıklık için belirlenen en düşük fiyat ise 7 bin lira olarak sitede yer aldı.

Ziraat Bankası Satılık İlanları: 45 Bin Liraya 2. El Araç Satışı, 40 Bin Liraya Daire, 45 Bin Liraya Müstakil Ev, 7 Bin Liraya Arsa, Tarla, Bahçe! - Resim 5

ZİRAAT BANKASI SATILIK 2.EL ARAÇ İLANLARI YAYIMLANDI! 45 BİN LİRAYA 2012 MODEL FORD TRANSİT CONNECT

Satılık araba fiyatları yükselmeye devam ederken ucuz araba almak isteyen kişiler icradan satılık araba ilanları ile bankalardan satılık 2.el araç satış duyurularını takip etmeye devam ediyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuru ile çok sayıda araca yer verilirken araba almak isteyen kişilerin siteye giriş yaparak teklif vermeleri yeterli oluyor.

ZİRAAT BANKASI SATILIK EV VE ARABA NASIL ALINIR, BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Satışa sunulan araç ve gayrimenkuller için teklifler bankanın resmi internet sitesi üzerinden kabul edilirken sisteme ilk giriş için belirlenen muhammen bedel üzerinden yüzde 5 oranında peşinat tutarının banka şubesine yatırılarak buradan sisteme giriş şifresi alınması gerekiyor. Ardından kimlik numarası ve şifre ile sisteme giriş yapan kişiler teklif ver butonunu tıklayarak alım için başvuru işlemlerini gerçekleştirmiş oluyorlar.

SONRAKİ HABER