Ziraat Bankası Satılık Kupon Daire İlanı Yayımladı: 28 Bin Liraya Satılık Ucuz Ev!

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları yayımlandı. Peşinat fiyatına ev satışı yapan Ziraat Bankası'ndan satılık apartman dairesi, müstakil ev, dükkan, depo, arsa, tarla, işyeri ilanları!

Ziraat Bankası Satılık Kupon Daire İlanı Yayımladı: 28 Bin Liraya Satılık Ucuz Ev!

Ev sahibi olmak isteyen ya da konut, işyeri, arsa, tarla yatırımı yapmak isteyen kişiler yükselen gayrimenkul fiyatları nedeni ile zorlanırken Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları düşük fiyatları ile dikkat çekti. Peşinat fiyatına satış yapan Ziraat Bankası İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde satılık gayrimenkul ilanları yayımladı.

Bankadan satılık müstakil ev almak isteyenlerin ilk tercihi olan Ziraat Bankası icradan satılık daire ilanları yanı sıra arsa ve tarla ilanları ile de diğer bankaların önüne geçmeyi başardı. Hem 81 ilde ilan yayımlaması hem de ilanların sayılarının son derece fazla olması ile seçenek sayısını arttıran Ziraat Bankası başvuru rekoru kırdı.

ZİRAAT BANKASI 77 M2 BÜYÜKLÜKTEKİ 2+1 DAİREYİ 28 BİN LİRAYA SATIYOR!

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları arasında en ucuz apartman dairesi ilanı Bitlis Merkez ilçesine bağlı olan Gazi Bey Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 77 metrekarelik büyüklüğe sahip olan daire için verilen 28 bin liralık satış ilanı oldu.

ziraat bankası satılık gayrimenkul ilanları 5 aralık

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER ANKARA!

81 il genelinde ilan yayımlayan Ziraat Bankası tarafından Ankara'da da çok sayıda satılık apartman dairesi, arsa, tarla, dükkan, işyeri ve depo gibi gayrimenkul ilanı yayımlandı. Ziraat Bankası Ankara satılık gayrimenkuller ilanları arasında fiyatlar 72 bin liradan başladı.

ziraat bankası ankara ilanları 5 aralık

Ankara Beypazarı Ayvaşık Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 100 m2 büyüklüğe sahip olan üst kat apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı 72 bin TL olarak ilan edildi.

ziraat bankası izmir ilanları 5 aralık

ZİRAAT BANKASI İZMİR SATILIK GAYRİMENKULLER, APARTMAN DAİRESİ İLANLARI!

Son dönemde yükselen konut fiyatları nedeniyle yakından takip edilen İzmir'de Ziraat Bankası satılık apartman dairesi ilanları yayımlandı. En düşük fiyat 152 bin 500 TL olarak belirlendi.

ziraat bankası istanbul ilanları

ZİRAAT BANKASI İSTANBUL SATILIK EV İLANLARI!

Ziraat Bankası tarafındna İstanbul'da satışa sunulan apartman daireleri için başvurular devam ediyor. İstanbul Gaziosmpanpaşa satılık apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı 472 bin 500 TL oldu.

ZİRAAT BANKASI İNTENGO SATILIK EV İLANLARI GAYRİMENKULLER İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları bankanın resmi sitesinden yayımlanmakta olup ilanlara ulaşmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... İlanlara başvuru için teklif ver butonuna basmanız yeterli olacaktır. En yüksek teklifi vermeniz halinde taşınmazı satın almaya hak kazanabilirsiniz.

SONRAKİ HABER