Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi! Konut, İhtiyaç ve Taşıt Kredisi Faiz Oranları Listesi

Ziraat Bankası tüketici ürün paketi ile ev sahibi olmak isteyenlere konut kredisi, araba almak isteyenlere taşıt kredisi ve acil nakit paraya ihtiyacım var diyenlere de ihtiyaç kredisi desteği sunuyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ 20.01.2020 - 10:25 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

Ziraat Bankası tüketici ürün paketi ile ev sahibi olmak isteyenlere konut kredisi, araba almak isteyenlere taşıt kredisi ve acil nakit paraya ihtiyacım var diyenlere de ihtiyaç kredisi desteği sunuyor. İşte kampanya detayları...

Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Ziraat Bankası konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi faiz oranları için güncellemeye gitti. HERKES İÇİN UYGUN KREDİLER ZİRAAT'TEZiraat Bankası tarafından yapılan güncellemede ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi paketleri için uygulanacak olan yeni oranlar duyuruldu. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ 2020 KAMPANYASI Bankaların konut kredisi faiz oranları düşerken Ziraat Bankası sıfır konutlarda 0.79 faiz oranı ile ev kredisi veriyor. Tüm kredi talepleri için geçerli olan konut kredisi faiz oranı ise 0.99 olarak uygulanmaya devam ediyor. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ 2020 KAMPANYASI İhtiyaç kredisi kampanyaları ile en düşük yüzde 1,05 seviyesine çekilirken maaş müşterisi olmayan kişilere ise yüzde 1,12 olarak ugulanıyor. 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI 2020Ziraat Bankası araç kredisi faiz oranı yüzde 1,04 olarak uygulanıyor. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@