Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketini Açıkladı! 15 Bin TL Anında Bu Kişilerin Hesabına Geçiyor!

Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi kapsamında vatandaşların nakit sorunlarını çözüme kavuşturuyor. 25 bin, 50 bin, 50 bin TL ve üzerinde nakit ihtiyaçları için en uygun oranlar duyuruldu!

Finans 06.06.2022 - 09:49 06.06.2022 - 09:52

Ziraat Bankası nakde ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için en uygun ihtiyaç kredisi oranları ve seçeneklerini duyurdu. Her türlü ihtiyaçları için vatandaşların rahatlıkla yararlanabilecekleri kredi kapsamında uygun geri ödeme seçeneklerinin de sunulması dikkat çekiyor. 36 aya kadar vade seçeneklerine yer verilen kredi kapsamında uygun faiz oranları ve bütçelerine göre ödeme seçenekleri ile nakit desteği sağlanıyor.

Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi kapsamında birçok farklı kredi seçeneğini bir arada sunuyor. Emeklinin Artısı Kredi Paketi, Çalışanının Artısı Kredi Paketi, Tüketici Kredisi ve Tüketici Ürün Paketi kapsamında sunulan birçok farklı kredi fırsatı sayesinde her kesimden vatandaşın rahatlıkla nakit sorunlarını çözmeleri sağlanıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

ziraat-bankası-satılık-konut-ilanları-3

Ziraat Bankası Tüketici Paketi kapsamında vatandaşların cebini rahatlatmaya devam ediyor. Tüketici Ürün Paketi kapsamında kullandırılacak ihtiyaç kredisini yüzde 1,79 faiz oranları ve 36 ay vade seçenekleri ile kullanma fırsatı elde edebilirsiniz. Uygun ödeme seçeneklerinden de yararlanarak vatandaşların rahatlıkla ödemelerini gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

25.000 TL’ye kadar olan kredi talepleri için Tüketici Ürün Paketi kapsamında yüzde 1,79 faiz oranları uygulanırken, 25.000 – 50.000 TL ve 50.000 TL ve üzerinde kredi taleplerinde ise yüzde 1,89 faiz oranları geçerlidir.

15 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyaçları 2022 yılında bir hayli artan vatandaşların Tüketici Ürün Paketi ile Ziraat Bankası avantajlarından yararlanmaları sağlanmaktadır. Yüzde 1,79 faiz oranları ve 36 ay vade ile kullandırılacak kredi kapsamında aylık taksit oranı ise sadece 602.61 TL olarak hesaplanmıştır.

Türkiye’nin en köklü kamu bankası Ziraat’ten duyurulan avantajlı tüketici kredileri sayesinde vatandaşların bütçelerine uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanmaları sağlanmaktadır. 15.000 TL krediyi 602 TL taksit fırsatı ile kapatarak birçok farklı ihtiyacınız için ayrıcalıklı oranlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@