Ziraat Bankası Uzun Vadeli Kredi Fırsatı İle Çiftçiye Destek Kredisi Veriyor (1 Yıl Ertelemeli veya Hasat Sonrası Ödeme)

Her dönem çiftçilere destek olan ve bu bağlamda özel kredi planları hazırlayan Ziraat Bankası, yine çiftçilere özel kredi kampanyaları ile tarım ve hayvancılık alanında üzerine düşeni yapıyor.

Finans 16.10.2021 - 21:10 16.10.2021 - 21:10 Serhat Karaman

Her dönem çiftçilere destek olan ve bu bağlamda özel kredi planları hazırlayan Ziraat Bankası, yine çiftçilere özel kredi kampanyaları ile tarım ve hayvancılık alanında üzerine düşeni yapıyor. Üretimi artırmak adına kredi oranlarını düşüren, çiftçilere özel ödeme planları hazırlayan Ziraat Bankası, bu alanda en çok tercih edilen bankaların başında geliyor.

Ziraat Bankası, ÇKS Belgesi (Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi) olan çiftçilerimize uzun vadeli kredi imkânı sunmakta. Hasat sonrası ödeme, 1 yıl ertelemeli kredi, 3 ayda bir ödemeli kredi, 6 ay ödemesiz dönem gibi kredi hizmetleri ile çiftçilere uygun projeler geliştiren Ziraat Bankası, faiz oranlarını da ciddi seviyede indirdi.

Ziraat Bankası Tarım Kredileri

Ziraat Bankası tarım kredileri, tarımsal üretim ve benzeri faaliyetleri kapsamakta. Tarım için gerekli ilaç, tohum ve makine alımlarının uzun vadede kredilendirilmesi için Ziraat Bankası’na başvurabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi hasat ve ürün satış dönemine göre ayarlayabilir, ödemesiz dönem ayrıcalığı sayesinde planınızı daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hayvancılık Kredileri

Ziraat Bankası’nın çiftçilere özel kredileri sadece tarımsal faaliyetlerle sınırlı değil. Hayvancılıkla uğraşıyorsanız hayvan ve yem alımı, besicilik, arıcılık gibi faaliyetleriniz için de kredi kullanabilirsiniz. Hayvan alımından beslenmesi ve satılmasına kadar tüm masraflarınızı Ziraat Bankası’ndan kullanacağınız hayvancılık kredisi ile karşılayabilir, ödemelerinizi satış sonrasına ayarlayarak önemli kazançlar sağlayabilirsiniz.

Ziraat-Bankası-Çiftçi-Destek-Kredisİ

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası çiftçi kredisi başvurusu doğrudan Ziraat şubeleri aracılığıyla yapılmakta. Çiftçi olarak bulunduğunuz faaliyete ilişkin tüm evraklarınızla birlikte Ziraat Bankası şubelerinden birine giderek bu konuda destek alabilirsiniz. Ayrıca faaliyetlerinizi şahıs işletmesi ya da ticari firma üzerinden yürütüyorsanız firmanıza ait vergi levhası, vergi beyannamesi, imza sirküleri, faaliyet belgesi, detay mizan gibi evrakları da yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Çiftçilik faaliyeti dışındaki faaliyetlerinizden elde ettiğiniz kazançlarınız ve varsa kira gelirleriniz de alacağınız kredinin tutarını doğrudan etkileyecektir. Gelirinizi resmi olarak gösteren tüm belgeleri başvuru esnasında yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bu belgelerin yanı sıra güncel kimlik kartınız ya da ehliyetinizle beraber Ziraat Bankası şubesine giderek dosyanızı açabilir, size özel kredi planlamaları sayesinde üretim ve satış faaliyetlerinizi geliştirme şansı elde edebilirsiniz.

Kredi oranları kullanılacak kredi tutarına, faaliyetinize, firmanızın reyting notuna, geçmiş ödemelerinize ve kredi vadesine göre değişkenlik gösterebileceğinden net bir oran vermemiz mümkün olmayacak. Dosyanızın oluşturulması ve uygun kredi paketinin belirlenmesi ile beraber kredi oranları hakkında gerekli bilgileri almış olacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@