Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank'tan Satılık Arabalar! Bu Fiyatlara İlgi Büyük

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank ikinci el araç satış duyuruları yayımlandı. 3 bankada piyasaya göre düşük fiyatla araç satılırken açık artırma duyurularına ilgi büyük oldu. İşte o rakamlar...

Finans 10.02.2022 - 17:26 10.02.2022 - 17:26 Mustafa Karagöz

Bankadan satılık araç listeleri günlük ve haftalık yenileniyor. Şubat ayının ikinci haftasının sonuna gelinen bu günlerde 3 bankadan yeni araç satış duyuruları geldi. İkinci el ve ucuza araç almak isteyenler için bankaların listesinde olan güncel araba modelleri, marka fiyat listeleri ve bankadan araç almak isteyenlerin neler yapması gerektiği haberimizde.

BANKADAN SATILIK ARAÇLARA İLGİ BÜYÜK

İkinci el araba alacaklar için bankalardan satılık araç listelerine ilgi çok büyük. Birçok vatandaş bankaların satışa çıkardıkları araçların ilk teklif fiyatları üzerinden almak için takiplerini sürdürüyorlar. Piyasada talep edilen fiyatların aksine daha düşük seviyede yer alan araç fiyatları ilk teklife satılması durumunda ise binlerce TL'lik kar elde edilmesini sağlıyorlar. 

Daha uygun fiyata bankaların satışa çıkardığı kullanmadıkları araçları almak isteyenler için güncel listelerde de iki kamu ve bir özel bankadan yeni duyurular geldi. Kamu bankaları Ziraat Bankası ve Vakıfbank ile özel bankalardan Denizbank araç satış ihale ilanları yayımladılar. 

GÜNCEL ARAÇ SATIŞ DUYURULARINI BANKALARA GÖRE İNCELEYİN

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank ikinci el araç satış duyurularını incelemek, fiyatları görmek ve araç özelliklerini öğrenmek isteyenler için tablolar halinde tüm detayları aşağıda aktarıyoruz. 

Ziraat Bankası 2. El Araç Satışı Güncel Marka Model Fiyat Listesi

ziraat bankası 2. el otomobil satışı güncel duyuru1

Vakıfbank 2. El Araç Satışı Güncel Marka Model Fiyat Listesi

vakıfbank 2. el otomobil satışı güncel duyuru1

Denizbank 2. El Araç Satışı Güncel Marka Model Fiyat Listesi

denizbank 2. el otomobil satışı güncel duyuru1

ARAÇLARI ALMAK İSTEYENLER İÇİN BANKALARDAN ÖZEL FIRSATLAR

İkinci el araç alımlarında tüm müşteriler araçları almadan önce görmek isterler. Bankalar araç satış duyurularında müşterilerine bu imkanı sağladıklarını ilan ettiler. Müşteriler bankanın açık olduğu hafta içi günlerde, aracın bulunduğu banka şubesine mesai saatleri içerisinde giderek ilgili personel ile birlikte aracı görebilirler. Araca dair tüm detaylar yine banka şubelerinden öğrenilebilir. 

BANKADAN ARAÇ ALMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR?

Bankadan araç almak isteyenler için ilk işlem ihale başvurusu yapmak. Banka şubesinden yapılabilecek ihale başvurusunun tamamlanmasının ardından teklif vermek ekranı açılacak. Vatandaşlar araçlar için ilan edilen ilk teklif fiyatı daha önce teklif verilmişse o fiyat üzerinden kendi tekliflerini sunacaklar. İhale sonunda en yüksek teklifi verene araç satışı yapılacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@