Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank Binlerce Ucuz Konutu Yüzde 20 İndirim ve 0.99 Faiz Oranı İle 180 Ay Taksitle Satıyor!

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ellerinde bulunan konut stokunu azaltmak amacı ile düşük faizli ucuz konut satışı kampanyası başlattı.

Konut Projeleri 08.10.2019 - 22:30 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ellerinde bulunan konut stokunu azaltmak amacı ile düşük faizli ucuz konut satışı kampanyası başlattı. Bankalardan satılık gayrimenkuller emsallerinden çok daha ucuz fiyatlara satılırken birde bu fiyatlara yüzde 20 indirim müjdesi geldi. Ev almak, konut sahibi olmak isteyenler dikkat!

Bankaların batık kredi miktarları rekor kırarken buna bağlı olarak ipotek ve haciz yolu ile bankalara geçen konut miktarı da rekor kırdı. Bankalar artan konut stokunu eritmek için yeni kampanyalar düzenlerken emsal fiyatlarından daha ucuza satılan konutlarda birde ilave indirimler başladı. Vakıfbank Satılık Gayrimenkuller İçin Yüzde 20 İndirim Kampanyası BaşlattıKamu bankaları arasında elinde en çok konut stoku bulunan bankalar arasında yer alan Vakıfbank bu stok yükünden kurtulmak için yüzde 20 indirim kampanyası başlattı. Bankanın internet sitesinde yapılan duyuruda yer alan satış deyatlarında;VakıfBank’ın satışa sunduğu bireysel konut, arsa, işyeri niteliğinde olan taşınmazlar için 500.000 TL’ye kadar olan talepler için %0.99 , 500.001 TL ve üzerinde olan talepler için %1.15 faiz oranı ve 180 aya varan vadelerle kredi desteği verileceği açıklandı. Yine sSatış fiyatında yüzde 20’ye varan indirimlerle kredi kullanımı sunulcağı belirtilirken söz konusu kampanya sadece Vakıfbank tarafından satışa sunulan gayrimenkuller için geçerli olacak. 

Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller Ziraat Bankası'da satılık gayrimenkuller için 0.99 faiz oranı ile 180 ay vadeli konut kredisi desteği sağlıyor. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yer alan ilanlar için e ihale sitesi üzerinden teklif veriliyor. Teklif vermek isteyen kişilerin kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden ilanda belirtilen satış bedelinin yüzde 6'sı tutarında teminatı yatırması ve sözleşme imzalaması gerekiyor. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra kayıtlı cep telefonuna sisteme giriş için şifreniz ve kullanıcı adınız gönderiliyor. Kullanıcı adı kişinin kimlik numarası olarak kullanılırken verilen tekliflerin ardından en yüksek teklifi veren kişi e ihale sürecini kazanmış oluyor. Halkbank Satılık Gayrimenkuller Halkbank satılık gayrimenkuller için 0.99 faiz oranı ile satış yaparken söz konusu konut başvuruları Halkbank Gayrimenkul sitesi üzerinden yapılıyor. 

Bankaların konut kredisi haberleri, TOKİ projeleri, inşaat ve emlak haberleri için sitemizi ziyaret ediniz...İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@