Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan Devlet Memurlarına 100 Bin Lira Destek Kredisi

Kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası başladı. Kamu bankaları devlet memurlarına cazip koşullarda 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verecek.

Finans 27.07.2021 - 10:20 27.07.2021 - 10:24 Gülcan Özer

Devletin bankasından devlet çalışanlarına özel kredi kampanyası! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan özel kredi kampanyası kapsamında 100 bin liraya varan tutarlarda ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin sadece devlet memuru olmaları yeterli olacak. Kredi sicili temiz olan ve kara listeye girmeyen tüm devlet memurları tercih edecekleri bankaya göre sunulan faiz oranları üzerinden kredi kullanabilecek. 

HALKBANK MEMUR KREDİSİ! KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Halkbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi kampanyası ile 100 bin liraya kadar anında kredi kullanma imkanı sundu. Sunulan paketten yararlanmak isteyen kamu çalışanları kendilerine en yakın Halkbank şubesi üzerinden şahsen başvuru yapabilecek. 

İnternetten kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için ise Halkbank mobil şube uygulaması ve Halkbank internet şubesi üzerinden de başvurular alınacak. Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,63 faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık yüzde 1,68 faiz oranıyla verilecek. 

halkbank-memur-kredisi

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak ihtiyaç kredisi çeken memurların 36 ay vadeli 100 bin lira kredi paketinde aylık ödeme tutarı 3 bin 859 lira olarak gerçekleşecek. Dosya masrafsız kredi kullanan memurlar için aynı kredi tutarı için aylık 3 bin 933 lira ödeme yapacaklar. 

VAKIFBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ! 

Vakıfbank Kamuya Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası ile kamu çalışanlarına cazip koşullarda nakit para desteği sağlıyor. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar, kadrolu işçiler ve emekliler düzenlenen kampanyadan yararlanarak daha uygun koşullarda kredi kullanma imkanına kavuşuyorlar. 

vakıfbank-kamu-kredisi

Vakıfbank düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında kamu çalışanlarına 125 bin liraya kadar nakit para desteği sunarken ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1,55 olarak belirlendi. Bu oran üzerinen 36 ay vadeli 50 bin lira ihtiyaç kredisi çeken memurların aylık kredi taksit ödemesi bin 917 lira olarak gerçekleşecek. Vakıfbank aynı zamanda isteyenlere 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı da sağlıyor.

ZİRAAT BANKASI MEMUR KREDİSİ KAMPANYASI! 

Ziraat Bankası çalışanın artısı ihtiyaç kredisi kampanyası ile çalışanlara yönelik düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. 

ziraat-bankası-memur-kredisi

Düzenlenen kampanya kapsamında Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1,55 olarak uygulanırken 100 bin lira 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 3 bin 835 lira olarak gerçekleşecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@