Ziraat Bankası'nda 36 Ay Vadeli 30 Bin TL, 40 Bin TL, 50 Bin TL İhtiyaç Kredilerinin Aylık Taksitleri Ne Kadar?

Ziraat Bankası'ndan 30 Bin TL, 40 Bin TL ve 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda müşteriler aylık kaç TL kredi taksiti ödüyorlar? Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde kaç?

Ziraat Bankası'nda 36 Ay Vadeli 30 Bin TL, 40 Bin TL, 50 Bin TL İhtiyaç Kredilerinin Aylık Taksitleri Ne Kadar?

İhtiyaç kredisi kullanmak için karar verenler kredi maliyetlerine dair araştırmalarını sıklaştırıyorlar. Özel bankaların ihtiyaç kredisi faizlerinde oldukça yüksek seviyeleri belirlemelerinden dolayı kamu bankalarının kredi kampanyaları çok daha fazla araştırılıyor. Ziraat Bankası da kamu bankasına uygun bir şekilde müşterilere uygun faizle ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Peki Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde kaç? Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullananlar hangi maliyetlerle karşılaşıyorlar? Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

ZİRAAT BANKASI'NDAN 36 AY VADELİ İHTİYAÇ KREDİLERİ

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler bu kredi ürününde uygulanan azami vade sürelerini merak ediyorlar. Bu vade sürelerini belirlemek Ziraat Bankası dışında BDDK'nın kararı ile oluyor. Bundan dolayı 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerine Ziraat Bankası diğer bankalar gibi en fazla 36 aya kadar vade yapabiliyor. Müşterinin kredi talebinde limit arttıkça azami vade süresi de düşüyor. Bu doğrultuda 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasındaki ihtiyaç kredileri 24 aya kadar vade, 100 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri 12 aya kadar vade ile kullandırılıyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de bankanın yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi verdiği oluyor. Güncel faiz tablosuna göre Ziraat Bankası tarafından müşterilere aylık yüzde 1,94 oranlı faiz ile ihtiyaç kredisi veriliyor. Özel bankaların ihtiyaç kredisi aylık faiz oranlarının yüzde 2'den başladığı düşünülürse bu faiz oranı önemli bir avantaj olabiliyor.

30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU

30 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama ziraat bankası-1

Ziraat Bankası'dan 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.258 TL kredi taksiti ödüyorlar.

40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU

40 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama ziraat bankası-1

36 ay vadeli 40 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti Ziraat Bankası'nda 1.678 TL olarak hesaplanıyor.

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA TABLOSU

50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama ziraat bankası-1

Ziraat Bankası'ndan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya aylık 2.098 TL kredi taksiti ödüyorlar.