Ziraat Bankası'ndan 126 Bin TL'ye 2+1 Ev, 260 Bin TL'ye 2016 Model 2. El Araç

Ziraat Bankası gayrimenkul satışları kapsamında hem ev hem ikinci el araç satıyor. Boş konumda bulunan daire Ankara'da bulunuyor. 2. el araç ise 109 bin Km'de bulunuyor.

Emlak Haberleri 26.01.2022 - 09:14 26.01.2022 - 09:14 Mustafa Karagöz

Nakit parası olan yada kredi çekerek ev araba almak isteyenler için Ziraat Bankası bulunmaz fırsatlar sunuyor. Ziraat Bankası kendisine ait olan boş daireler ile yine banka mülkiyetinde bulunan araçları satışa çıkarmaya devam ediyor. Resmi sitesinden ihale ilanları yayımlayan banka, satışı yapılacak olan gayrimenkuller için teklif topluyor. 

İHALE İLE İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞI 

Ziraat Bankası'nın güncel satış listesinde yer alan araç satışına bakıldığında bankanın İstanbul'da bulunan şubesinde aracın görülebileceği bildirildi. Bankanın resmi sitesinde yer alan bilgilere göre müşteriler ihale süreci sonuna kadar aracı görebilecekler. Araca teklif sunacaklar için detayları aktaran banka, aracın markasının Ford Focus olduğunu modelini ise FOCUS III MCA TITANIUM 1.5 TDCI 120 4K PWS 2016 olarak açıkladı. Otomatik vites olan araç Sedan kasa tipinde ve motor hacmi 1301-1600 cc. 

26 ocak ziraat araç satış

İHALE İLE ANKARA'DA DAİRE SATIŞI

Bankanın ihale satışında yer alan diğer gayrimenkul ise 2+1 daire oldu. Ziraat Beypazarı İlçesi, Ayvaşık Mahallesi, Akropol Termal Tesisleri Sitesinde yer alan dairesini satacak. Daire için 126.000 TL fiyat açıklayan banka, dairenin 6. katta yer aldığını duyurdu. 2017 yılında inşa edilen binada bulunan daire şuanda boş durumda. Müşteriler daireyi almak isterlerse krediden yararlanabilecekler. Daire kredi kullanımına uygun durumda. 

26 ocak ziraat ev satış

ZİRAAT BANKASI İHALE SÜRECİNE KATILMAK İÇİN

Ziraat Bankası'nın ihale ile gerçekleştirdiği ev ve araba satışlarına dahil olmak için müşteriler bankanın online işlemlerini yada şubelerini tercih edebilirler. Daha önceden banka müşterisi olmuş vatandaşlar Ziraat Bankası'nın internet bankacılığı şubelerinden ihalelere dair detayları görebilir ve tekliflerini sunabilirler. Ancak ilk defa ihale sürecine katılacak olanlar bu işlemlerini kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesinden tamamlayabilirler. 

KREDİ KULLANIM İMKANI NASIL OLACAK?

Müşteriler nakit ödeme dışında bankanın kredi olanaklarından da yararlanabilirler. Bankalar kendilerine ait konutların satışı için özel fırsatlar sunabilirler. Bu imkanları banka şubelerinden yada müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Krediyle alım yapacaklar mutlaka banka şubesinden kendilerine sunulacak kredi tutarını, bankanın kredi koşullarını öğrenmeliler. Araç alımlarında kredi çekmek isteyenler için aracın yaşı ve diğer özellikleriyle krediye uygun olup olmadığı da bankadan öğrenilmeli. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@