Ziraat Bankası'ndan 25 Bin TL, 50 Bin TL, 75 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekenlerin Ödeyecekleri Aylık Taksitler!

İhtiyaç kredisi kullanmak için Ziraat Bankası'nı tercih eden müşterilere banka tarafından sağlanan imkanlar merak ediliyor. 25 Bin TL, 50 Bin TL ve 75 Bin TL ihtiyaç kredisi maliyet hesaplamaları...

Finans 29.04.2022 - 18:05 29.04.2022 - 18:05 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de finansal bozulmalardan en çok dar ve orta gelirli vatandaşlar etkileniyorlar. Bu insanların gelirlerinin ciddi bir artış kaydedememesi ama buna karşın giderlerinin sürekli olarak artmasından dolayı kişisel bütçeler açık verme yarışına giriyorlar. Oluşan finansal sorun ise bulunabilecek ek kaynaklarla giderilebiliyor. Ancak bu da ancak bankalardan ihtiyaç kredisi çekilerek mümkün olabiliyor. Bu kullanılan ihtiyaç kredilerinin de belirli maliyetleri bulunuyor.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Zİraatr Bankası bir kamu bankası olarak finansal sorun yaşayan vatandaşların yanında durmaya devam ediyor. Nakit desteğini müşterilerin hizmetine sunan Zİraat Bankası bunu belirli maliyetler karşılığüında yapıyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,94 oranında faiz uyguluyor. Bankacılık piyasasında şu anda uygun olarak değerlendirilebilecek bu faiz oranı para çekmek oldukça kazançlı olabiliyor. 

Ziraat Bankası tarafından verilen ihtiyaç kredillerinde müşteriler bazı kurallara uymak durumundalar. Bu kapsamda müşteriler kullanacakları ihtiyaç kredisini 36 aya kadar vadelendirebiliyorlar. Ancak bunun için kredi limitinin 50 Bin TL'yi aşmaması gerekiyor. 50 Bin TL'nin üzerinde ihtiyaç kredileri için Zİraat Bankası'ndan en fazla 24 aya kadar vade yapılabiliyor. 

ZİRAAT BANKASI 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

ziraat bankası 25 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka aylık yüzde 1,94 oranında kredi faizi uyguluyor. 36 ay vadel, 25 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 1.033 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ZİRAAT BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

ziraat bankası 50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

Ziraat Bankası'na ihtiyça kredisi başvurusu yapan müşterilerin kredi hesaplamalarında aylık yüzde 1,94 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya her ay 2.066 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

ZİRAAT BANKASI 75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

ziraat bankası 75 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuran müşteriler 75 Bin TL tutarında kredi talep ettiklerinde en fazla 24 aya kadar vade yapılabiliyor. Bu durumda müşterilerin kredi hesaplamaları da aylık yüzde 1,94 faizle yapılıyor. 24 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya aylık 4.114 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Emlak365.com 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@