Ziraat Bankası'ndan 60 Bin TL'ye Müstakil Ev, 30 Bin TL'ye Tarla, 85 Bin TL'ye Konut Satılıyor

Uygun fiyatlı gayrimenkul arayışında olanlara Ziraat Bankası'nda yeni gayrimenkul satış ilanları geldi. Ziraat Bankası hangi şehirlerde hangi gayrimenkulleri kelepir fiyatlarla satışa çıkardı?

Ziraat Bankası'ndan 60 Bin TL'ye Müstakil Ev, 30 Bin TL'ye Tarla, 85 Bin TL'ye Konut Satılıyor

Türkiye'de gayrimenkul yatırımlarını uygun fiyatlarla yapmak şartıyla vatandaşlar çok yüksek kazançlar elde edebiliyorlar. Ancak son dönemlerde iğneden ipliğe gelen zamlardan gayrimenkuller de etkilendiler. gayrimenkul satış fiyatları emlak piyasası içerisinde oldukça arttı. Bu yüksek fiyatlardan gayrimenkul yatırımı yapmak istemeyenler ise birikimlerini değerlendirebilecekleri ve ileride yüksek kazanç elde edebilecekleri makul fiyatlı gayrimenkul arayışına girdiler. Bu noktada ise bankalar tarafından vatandaşlara önemli imkanlar sağlanıyor.

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK KELEPİR GAYRİMENKULLER

Uygun fiyatlarla gayrimenkul satışı yapan bankalar içerisinde başı Ziraat bankası çekiyor. Ziraat Bankası tarafından mülk edinilen gayrimenkullerin nakit dönüşümü için bu satışlar makul fiyatlar üzerinden gerçekleşiyor. Bankanın müşterilere kullandırdığı kredilere karşılık teminat olarak alınan bu gayrimenkuller kredi borçlarının ödenmemesi durumunda banka mülkiyetine geçiyor. Ancak bu mülkiyet devrinde bankalar nakit açısından bir kredi zararına uğruyorlar.

Bankacılıkta hayati öneme sahip olan kredi zararlarının ortadan kaldırılması da devri alınan bu gayrimenkullerin en kısa bir vakitte satışının gerçekleştirilip nakit dönüşümünün tamamlanması ile mümkün olabiliyor. Bundan dolayı da Ziraat Bankası tarafından uygun fiyatlarla gayrimenkul satışı yapılabiliyor. Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler Ziraat Bankası'nın gayrimenkul satış ilanlarını takip ederek konut, tarla, arsa gibi taşınmazları satın alabiliyorlar.

ZİRAAT BANKASI HANGİ ŞEHİRLERDE, HANGİ GAYRİMENKULLERİ, HANGİ FİYATLARLA SATIYOR?

Ziraat Bankası'nın gayrimenkul satış ilanlarında gayrimenkul yatırımı yapacak olanlara yeni fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. İşte şu anda Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılmış olan bazı gayrimenküller ve belirlenen fiyatları...

ziraat bankası gayrimenkul satış ilanları 1-1

Ziraat Bankası tarafından Ankara'nın Bala ilçesinde 128 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi 175 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı.

ziraat bankası gayrimenkul satış ilanları 2-1

Ziraat Bankası, Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde 54 metrekare büyüklüğündeki konutu 85 Bin TL'ye satışa sundu.

ziraat bankası gayrimenkul satış ilanları 3

Çorum'un Osmancık ilçesinde bulunan 105 metrekare büyüklüğündeki apartman dairesi Ziraat Bankası tarafından 168 Bin TL'lik bedelle satışa çıkarıldı.

ziraat bankası gayrimenkul satış ilanları 4

Giresun'un Piraziz ilçesinde 3.016 metrekare büyüklüğüne sahip olan fındık bahçesi Ziraat Bankası tarafından 30.500 TL'lik fiyatla satışa çıkarıldı.

ziraat bankası gayrimenkul satış ilanları 5

İstanbul'un Kağıthane ilçersinde Ziraat bankası'nın bir depolu dükkan satışı yaptığı açıklandı. Ziraat Bankası 125 metrekare büyüklüğündeki bu depolu dükkan için 575 Bin TL fiyat belirledi.

ziraat bankası gayrimenkul satış ilanları 6

Ziraat Bankası Ankara'nın Polatlı ilçesinde 15.822 metrekarelik tarlayı 180 Bin TL'Lik fiyatla satışa çıkardığınıu duyurdu.

ziraat bankası gayrimenkul satış ilanları 7Ziraat Bankası tarafından yayınlanan bir gayrimenkul satış ilanına göre Adana'nın İmamoğlu ilçesinde 70 metrekarelik müstakil ev 60 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.