Ziraat Bankası'ndan Bedavaya Yakın Kelepir Evler! 28 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Konut Satışı Başladı! 

Konut satın almak isteyenlere uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı veren Ziraat Bankası'nın konut satış ilanları güncellendi. İşte Ziraat Bankası'nın kaçırılmayacak son fırsatları....

Emlak Haberleri 16.09.2021 - 22:25 16.09.2021 - 22:35 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut fiyatlarındaki artışlar ev sahibi olmak isteyen vatandaşları oldukça zorlamaya başladı. Yüksek bedelleri ödemeyi göze alamayan vatandaşlar konut taleplerini mecburen ertelemek zorunda kalabiliyorlar. Ancak bu vatandaşlara bankalar uygun fiyatlı konut satışı yaparak destek olabiliyor. 

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE YENİ ALAN: BANKALARDAN KONUT SATIŞI

Bankaların mülkiyetlerinde bulunan konutların nakit paraya çevrilebilmesi için uygun fiyatla ev satışı mümkün oluyor. Bu durumda hem bankalar hem de müşteriler kazançlı çıkabiliyorlar. Son dönemlerde sorunlu kredilerden dolayı bankaların mülkiyetlerine geçen konut sayısının artması gayrimenbkul sektöründe böyle bir alan oluşmasına neden oldu. 

UYGUN FİYATLA EV SAHİBİ OLMA İMKANI

Bankaların konut satış ilanlarını takip eden vatandaşlar piyasa şartlarına göre oldukça makul fiyatlarla hayallerini kurdukları evlere sahip olabiliyorlar. Kira ödemek zorunda kalmamak için bu yolu tercih eden vatandaşlar bankaların gayrimenkul satış sitelerinde güncellenen ilanları mercek altına aldılar.

ZİRAAT BANKASI KONUT SATIŞ İLANLARI

Ziraat Bankası konut satışı yapan bankalar arasında bulunuyor. Belirli bir sistem kuran Ziraat bankası konut satışlarını yayınlanan ilanlarla duyuruyor. Bu ilanları inceleyen vatandaşlar kendi bütçelerine uygun gördükleri konutlar için teklifte bulunuyorlar. Belirli bir süre içerisinde başka teklif olmazsa o verilen teklifteki fiyat üzerinden konut satın alma gerçekleşiyor. Bu konut satışında en kritik detay konutlar için yapılan teklif sayısı oluyor. Az sayıda teklif yapılan konutların fiyatları yükselmiyor ancak teklif sayısı arttıkça konut fiyatarı da artıyor. 

ANKARA'DA 112 BİN TL'YE SATILIK KONUT

Ziraat Bankası konut satış ilanına göre Ankara'da uygun fiyatlı konut satışı yapılıyor. Yenimahalle ilçesi Demetevler Mahallesi'nde bulunan 94 metrekarelik konut banka tarafından satışa çıkarıldı. Ziraat Bankası bu konut için 112.500 TL satış fiyatı belirledi. 

ziraat bankası ankara konut satışı-1

DİYARBAKIR'DA 150 METREKARE EV 136 BİN TL'YE SATILIYOR

Ziraat Bankası'nın konut satışı yaptığı illerden birisi de Diyarbakır oldu. Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde bulunan 150 metrekarelik ev banka tarafından satışa sunuldu. Ziraat bankası'nın mülkiyetinde olan bu apartman dairesi için 136 Bin TL fiyat belirlendi. 

ziraat bankası diyarbakır konut satışı

İSTANBUL ESENYURT'TA SATILIK KONUT

Ziraat Bankası tarafından İstanbul'da da belirli ilçelerde konut satışı yapılıyor. Buna göre Esenyurt ilçesi Balıkyolu Mahallesi'nde 51 metrekarelik konut satışa çıkarıldı. Bu konut için Ziraat Bankası tarafından 126 Bin TL'lik fiyat belirlendi. 

ziraat bankası istanbul konut satışı

28 BİN TL'YE SATILIK EV

Ziraat Bankası tarafından Bitlis'te de bir ev satışa çıkarıldı. Buna göre Merkez'de bulunan Gazi Bey Mahallesi'nde 77 metrekare büyüklüğünde apartman dairesi 28 Bin TL'Lik fiyatla satışa çıkarıldı. 

ziraat bankası bitlis konut satışı

Ziraat Bankası'ndan konut satın almak için teklif vermek isteytenlerin en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek işlem başlatmaları gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@