Ziraat Bankası'ndan Büyük Fırsat! 380 Metrekare Avlulu İki Katlı Müstakil Konut 60 Bin TL'ye Satılıyor!

Ziraat Bankasından vatandaşı harekete geçiren bir konut ilanı yayınlandı. Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları ile ucuz fiyata konut sahibi olabilmeniz mümkün.

Emlak Haberleri 15.09.2021 - 09:29 15.09.2021 - 09:52 Serap Ay

Büyük ilgi gören konutlardan biri de Ziraat Bankası'ndan geldi. Satılık köy evleri ve müstakil evler de oldu. Kapış kapış satılan konutlar arasından siz de bir konut almak için harekete geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası'ndan satılık gayrimenkul ilanlarını inceleyerek Eylül ayına özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Eylül ayına özel iki kez gayrimenkul ilanı güncellendi. Güncelleme sonrasında müstakil ev, tarla, apartman dairesi, fındık bahçesi, arsa, zeytinlik gibi pek çok taşınmaza ilişkin duyurular eklendi. 

Konut fiyatları son dönemde epey yükseldi. Bu nedenle vatandaşlar hacizli evler ile ev sahibi olmayı planlamaya başladı. Özellikle de bankaların hacizli evler için oluşturduğu özel kampanya fırsatları da büyük ilgi görüyor.

Bankalardan Özel Kredi Fırsatı

Bankalardan kredi miktarlarını haciz yöntemi ile kurtarıyor. Özellikle de kamu bankaları tarafından son zamanlarda bu şekilde hacizli konutlar satışa çıkıyor. 

Ziraat Bankası harekete geçti ve eylül ayına ait iki kez konut satışı, tarla satışı ve daire satışı ilanı verdi. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlarla sizde piyasa fiyatından çok daha ucuza konut satın alabilirsiniz.

Satılık Köy Evleri Ziraat Yoğun İlgi Gördü

Pandeminin etkisi ile çoğu insan şehirlerden uzaklaşmayı ve kendine köy sakinliği sağlamayı istiyor. Bankalardan satılık bahçeli ev almak isteyenlere büyük fırsat oluşturuldu. Ziraat Bankası eylül ayı ilanları da müstakil ev ve çok sayıda konut bulunuyor. 

ziraat-bankasından-satılık-köy-evler

Pandemi de zorunlu kısıtlamalar ve karantinalar sebebiyle pek çok kişi zor duruma düştü ve hacizli konutlar ve bahçeli evler yeniden Gözde yerler haline geldi ekonomik olarak satın alınabilecek konutlar arasında herkes bu konutları tercih ediyor. 

Köyden ev almak isteyenler Ziraat Bankası satılık bahçeli ev ilanları sayfasına girerek 24 bin TL'den başlayan konutlardan yararlanabiliyorlar. Ziraat Bankası'ndan satışa çıkarılmış evlerden biri de Mardin Midyat Harmanlı da bulunan konut oldu. 218 metrekare avlulu taş evin satışı için belirlenen miktar 24.000 TL oldu.

ziraat-bankası-satılık-müstakil-ev-ilanları

60 Bin TL'ye 380 Metrekare Ve Avlulu Konut

Ziraat Bankası'ndan dikkat çeken ilanlardan biri de satılık gayrimenkul ilanları arasında bulunan Bozkır Kayacılar Konya'da 380 metrekare büyüklüğüne sahip 2 katlı ev oldu. Satış fiyatı 60 bin TL olarak belirlenen konutun avlusu ve bulunduğu bölge oldukça cazip. Şanlıurfa'da da benzer bir ilan yayınlandı. Karacurun Mahallesi sınırları içerisinde 150 metrekarelik müstakil ev yalnızca 63 bin TL'ye satışa çıktı.

Ziraat Bankasından Konut Nasıl Alınır?

Türkiye'nin en çok tercih edilen bankası Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları ile dikkat çekiyor.

Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup siteye ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Kendi resmi internet sitesi üzerinden satışa çıkarılan ilanları değerlendirebilir, teklif usulü evlerin satışı gerçekleştirilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@