Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel Kampanya! Alışveriş Öncesi Bir SMS İle Başvuran Emeklilere Büyük Sürpriz!

Ziraat Bankası'nın emekli müşterileri belirli sektörlerde alışveriş yaparak Bankkart lira kazanma imkanı elde edebilecekler. İşte Ziraat Bankası'nın emeklilere sunduğu son imkan...

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel Kampanya! Alışveriş Öncesi Bir SMS İle Başvuran Emeklilere Büyük Sürpriz!

Ziraat Bankası, emekli müşterilerine çeşitli sürprizler sunmaya devam ediyor. Emeklilere maaşlarını Ziraat Bankası’na taşımaları karşılığında promosyon ve aidatsız kredi kartı sunan Ziraat Bankası, şimdi de alışveriş kampanyalarına hız verdi. Alışveriş yapmadan önce SMS ile başvuru yapan emekliler, Ziraat Bankası’ndan 100 TL Bankkart lira kazanabiliyor. Detaylar ve kampanya başvuru koşulları haberimizin devamında.

Emeklilerin en çok tercih ettiği bankaların başında hiç kuşkusuz Ziraat Bankası geliyor. Emekli müşteri sayısında diğer bankaları geride bırakan Ziraat, bu özelliğini sürdürebilmek ve emekli müşterilerinin mutluluğunu katlamak adına çalışmalarına devam ediyor. Son olarak belirli sektörlerde yapılacak alışverişler için kampanya duyurusunda bulunan Ziraat Bankası, emekli müşterilerinin gönlünü bir kez daha kazanmayı bildi.

Belirli Sektörlerde Yapılacak Alışverişlere Özel 100 TL Bankkart Lira Hediyesi

İlk olarak Ziraat Bankası’nın emekli maaş müşterilerine hangi sektörler için avantaj sunduğuna bir bakalım. 15 Şubat 2022 tarihine kadar optik, kafe ve restoran, seyahat, sağlık hizmetleri, aksesuar ve giyim sektörlerinde yapılacak her 200 TL alışverişte 20 TL, toplamda ise 100 TL Bankkart lira kazanma şansına sahipsiniz. Bu kampanya diğer Ziraat Bankası kart sahipleriyle ilgili olmayıp sadece emekli müşterileri kapsamaktadır.

Başvuru yapmak için Bankkart mobil uygulamasının kampanyalar sekmesini kullanabilirsiniz. Ayrıca sisteme kayıtlı cep telefonunuzdan SMS göndererek de kaydınızı yapabilirsiniz. KAZAN yazıp 4757’ye mesaj göndererek kaydınızı 1 dakika içerisinde oluşturabilir ve harcama yapmaya başlayabilirsiniz. Kampanya katılımı sonrasında az önce saydığımız sektörlerden yapacağınız tek seferde 200 TL tutarlı alışverişlerinizle beraber 20 TL kazanabileceksiniz. Bu sektörlerde 5 farklı günde 200 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda ise toplamda 100 TL Bankkart lira kazanmış olacaksınız.

Kartınıza yapacağınız para yükleme ve nakit avans gibi işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ayrıca harcamanın mutlaka Ziraat üye iş yerlerinden yapılması ve emekli kartı olarak sistemde kayıtlı olan bir kart ile ödeme yapılması gerekmektedir. Her bir müşterinin bu kampanya özelinde kazanabileceği Bankkart lira tutarı 100 TL ile sınırlandırılmıştır. İptal ve iade işlemleri sonrasında hediye edilen Bankkart lira tutarlarının iadesi sağlanabilir. İade ve iptal işlemi sonrasında yeniden geçerli bir ödeme yapıldıysa söz konusu tutar kampanya kapsamında sayılabilecektir.

SONRAKİ HABER