Ziraat Bankası'ndan Haftanın Duyuruları! 63.750 TL'den Başlayan Fiyatlarla Apartman Dairesi

Ziraat Bankası haftanın konut satış duyurularını paylaştı. Banka müşterilerine 63.750 TL'den başlayan fiyatlarla apartman dairesi satışı yapacağını ilan etti.

Emlak Haberleri 26.03.2022 - 17:43 26.03.2022 - 17:43 Mustafa Karagöz

Ziraat Bankası haftanın konut satış duyurularını yayımladı. Bankanın listesinde konut mesken, işyeri ve arsa arazi alanlarında onlarca duyuru bulunuyor. Konut alma planı olanlar için ise bankanın satış ilanları 63.750 TL'den başlıyor. Ziraat Bankası'ndan ev almak isteyenler için fiyatlar ise çok daha yüksek seviyelere çıkabiliyor. Öyle ki Ziraat Bankası milyon TL'nin üzerinde ilanlarla ev satışı yapacağını ilan ediyor. Emlak365.com olarak Ziraat Bankası'nın gayrimenkullerinin satışını duyurduğu sitesinde yer alan en ucuz fiyatlı konutları derledik. En ucuz fiyatlarla satışı yapılacak olan Ziraat Bankası daireleri ile bu daireleri almak isteyecek olanların başvuru ve satış işlemleri sürecini nasıl yöneteceğini adım adım aktarıyoruz. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN İNANILMAZ FİYATLARLA SATILIK APARTMAN DAİRELERİ

Ziraat Bankası'nın apartman dairesi satış listesine bakıldığında en ucuz konutun Mardin'in Kızıltepe İlçesinde yer aldığını duyurdu. Burada bulunan bir daire 63.759 TL ilk teklif fiyatıyla listede. Bitlis'te konut satışı yapan banka 66.500 TL'den 85 m2 ve 101 m2 iki ayrı daireyi satacağını bildirdi. Çankırı'nın Ilgaz İlçesinde bir dairenin yüzde 50 hissesi ise 75.000 TL'den satışa çıkarıldı. Ziraat Bankası listesinde Erzurum Horasında 100 m2 daire için 87.000 TL muhammen bedel belirlendi. Kırıkkale Merkez'de 101 m2 ev için de 94.500 TL ilk teklif fiyatı açıklandı. 

ziraat bankası haftanın apartman dairesi satış ilanlar 2

ziraat bankası haftanın apartman dairesi satış ilanlar 3

ziraat bankası haftanın apartman dairesi satış ilanlar 1

Ziraat Bankası'ndan ev almak isteyenler "Ziraat Bankası Gayrimenkul Satış Sayfası" üzerinden ihalede yer alan tüm ilanları inceleyecekler. Kendilerine uygun konut satışı bulanlar ise başvurularını banka şubelerinden yapacaklar. İlk teklif fiyatı üzerinden kendi tekliflerini sunan vatandaşlar ihale sonunda en yüksek teklifi vermeleri durumunda ise konutu almaya hak kazanacaklar. Evin krediye uygun olup olmaması ve kişinin kredi puanına göre bankadan satılık konutlar için kredi çekme fırsatı da sunuluyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@