Ziraat Bankası'ndan Okula Giden Çocuğu Olanlara Müjde! Velilere Destek Verilecek!

Ziraat Bankası, okula giden çocuğu olan müşterilerine yönelik yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya ile velilerin eğitim harcamalarına destek verilecek.

Finans 01.01.2022 - 12:58 01.01.2022 - 12:58 Büşra Uluşen

En köklü kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, müşterilerine ayrıcaklıklar sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası, 2022 yılına girilmesiyle birlikte yeni kampanya ve avantajlarını açıkladı. Banka tarafından yapılan duyuruda, okula giden çocuğu olan vatandaşlara eğitim harcamaları için yeni bir kampanya başlatıldığı belirtildi. 

Ziraat Bankası'ndan Velilere Destek Kampanyası!

Ziraat Bankası, çocuğu olan müşterilerine özel yeni bir kampanya yayınladı. Kampanyaya göre, okula giden çocuğu olan müşterilerin eğitim harcamaları için destek verilecek. 

Bankkart'ın kredi kartı özelliğini kullanan veliler, eğitim kurumu ödemelerinde tek seferde yapacakları 4-7 taksitli işlemlerde +5 taksit imkanı elde edecek. Konuyla ilgili yapılan duyuruda kampanyanın ayrıntılarına da yer verildi. 

Bilgileri verilen kampanya 31 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek. 

Ekstra Taksit İmkanı Elde Edecekler!

Ziraat Bankkart müşterileri, eğitim sektöründe bulunan Bankkar üye işyerlerinden Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile tek seferde yapacakları 4-5-6-7 taksitli işlemlerde +5 taksit fırsatından yararlanabilecekler. 

Ayrıca eğitimde taksit kampanyası yalnızca Bankkart'ın kredi kartı özelliğini kullanan ve Bankkart yetkili üye işyerlerinden tek sefer yapılacak işlemlerde geçerli olacak. 

Okul eğitimine devam eden çocuğu olan Bankkart kullanıcıları, eğitim kurumlarına yapacakları ödemelerdeki yükü azaltmak için Ziraat Bankası tarafından sunulan taksit kampanyasını kullanarak işlemlerini 4- 5 -6 -7 takside bölebilecekler. 

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Eğitime taksit desteği kampanyasından, taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahibi müşteriler faydalanabilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için işlem sırasında satış yetkilisine taksit talebinin iletilmesi gerekmektedir.

Kampanyalı işlemle ilgili detaylı bilgi slip üzerinde yer alacaktır ve taksit koşuluna ilişkin sonradan değişiklik yapılmamaktadır. Taksit sayısının toplamı BDDK tarafından ilgili sektör için belirlenen yasal sınırı aşmayacaktır.

Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan azami taksit sayısı, BDDK kurallarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca T.C. Ziraat Bankası A.Ş'nın kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkı bulunmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@