Ziraat Bankası'ndan Satılık Köy Evleri! 2 Katlı 380 M2 Müstakil Ev 56 Bin 250 TL

ziraat Bankası gayrimenkul satışı hızlandı! Konut fiyatları arttı, cepler yandı, gözler bankalardan satılık daireler ve ev ilanlarına çevrildi. Ziraat Bankası satılık ev, köy evi, müstakil ev ilanları

Emlak Haberleri 10.11.2021 - 13:04 10.11.2021 - 13:04 Gülcan Özer

Bankaların gayrimenkul ilanları yayımlandı,Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleridüşük fiyatları ile dikkat çekti. Bankadan satılık köy evi ve satılık bahçeli ev, müstakil ev almak isteyenler için Ziraat Bankası Kasım ayı ilanlarını yayımladı. 

Türkiye'nin hem en büyük bankası olan hem de kamu bankası olan Ziraat Bankası 2022 yılına girmeden bilançosunu temizlemek için gayrimenkul satışlarını hızlandırırken düşük fiyatların yanı sıra evini kredi ile almak isteyen kişilere yönelik olarak 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlamaya başladı. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL EV VE KÖY EVLERİ! 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için vermiş olduğu ilanları güncelledi. Bankanın vermiş olduğu ilanlarda Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere 81 ilde satılık gayrimenkul ilanları ucuz fiyatları ile dikkat çekti. 

ziraat bankası müstakil ev ilanları kasım

Koronavirüs salgını nedeni ile pek çok kişi müstakil bahçeli ev ve köy evi arayışına girerken Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleri için belirlenen en düşük satış fiyatı 22 bin 500 TL olarak Kasım ayı ilanlarında kendisine yer buldu. 

ziraat bankasından satılık müstakil ev

2 KATLI MÜSTAKİL EV 56 BİN LİRAYA SATIŞTA! 10 BİN TL PEŞİN, AYLIK 756 TL TAKSİTLE KÖY EVİ SATIN ALABİLİRSİNİZ...

Ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler son dönemde bankalar tarafından satışa sunulan ilanlara ilgi gösterirken Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları da düşük fiyatları ile en çok tıklanan ilanlar arasında yer alıyor. Ziraat Bankası intengo sitesi üzerinden satışa sunulan taşınmazlar için teklif veren kişiler piyasa fiyatının çok daha altında üstelik konut kredisi desteği ile taksitle ev sahibi olabiliyor. 

46 bin tl konut kredisi hesaplama

Ziraat Bankası konut kredisi çeken kişiler 56 bin 250 liraya satışa sunulan ev için 10 bin 250 TL peşinat vererek geri kalan 46 bin TL için 120 ay vadeli konut kredisi çekerse evini 755,72 TL taksitle ödüyor. 

BANKADAN SATILIK EV NASIL ALINIR, ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Bankası'ndan satılık köy evleri, müstakil evler, bahçeli ev ilanları gibi tüm ilanlar Ziraat Bankası intengo sitesi üzerinden yayımlanmakta olup siteye ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Sitede yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanlarını arsa, konut ve işyeri olarak 3 ana kategoride inceleyebiliir, ilanlara teklif vererek ucuz ev sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@