Ziraat Bankası’ndan tüm ihtiyaçlara çözüm geldi: Bankkart Gold başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası Bankkart Gold sayesinde tüm bankacılık avantajlarından tek bir kart üzerinden yararlanılabiliyor…

Finans 05.05.2022 - 17:40 05.05.2022 - 17:42 Duygu Dilan Duman

Bankacılık sektöründe milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Ziraat Bankası, müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Kamu bankaları arasında büyük ilgi gören Ziraat Bankası’nda kredi ve banka kartı ürünleri çeşitlilik gösteriyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinde yer alan son duyuruya göre Bankkart Gold sahiplerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Ziraat Bankası tarafından verilen Bankkart Gold ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Bu kartın ön yüzünde kredi kartı numarası yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numarası bulunuyor. Ziraat Bankası Bankkart Gold müşterileri POS veya ATM cihazlarına kartı taktıktan sonra ekrandan hangi kartı kullanacaklarını seçerek işlemlerini kolaylıkla tamamlayabiliyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinde yer alan duyuruda Bankkart Gold avantajları büyük ilgi görüyor.

Bankkart Gold Kredi Kartı Özelliği

Ziraat Bankkart Kullananlar Anında 50 TL Kazanıyor! Kampanya İçin Son İki Gün!

Anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapmak isteyenler Ziraat Bankası Bankkart Gold avantajlarından yararlanabiliyor. Alışverişlere puan kazanan ve kampanyalara katılan Bankkart Gold müşterileri büyük fırsatlarla harcarken kazanmaya devam ediyor. Bankkart’ın avantajlı özelliklerini kullanarak alışverişlerden kazanılan puanlar anında harcamalarda kullanılabiliyor. Temassız işlemler sayesinde Bankkart kredi kartı özelliği açık ise kredi kartı özelliğinde kapalı ise banka kartı özelliğinden 500 TL şifresiz, 500 TL ve üzeri için şifreli işlem yapılabiliyor.

Bankkart Gold Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankkart Gold ile yapılan alışverişlerden kazanılan puanlar alışverişlerde kullanıldığı için müşteriler harcarken kazanma imkanı elde edebiliyor. Bankkart Gold ile internet üzerinden hem banka kartı hem de kredi kartı özelliğini kullanarak 3D secure alışverişler yapılabiliyor. Ziraat Bankası müşterileri Bankkart Gold başvurusunda bulunabilmek için bankanın resmi web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden işlem yapabiliyor. Ayrıca SMS bankacılığı ve Ziraat Bankası ATM’lerini kullanarak da Bankkart Gold başvurusu yapılabiliyor. Ziraat Bankası müşterisi olmayanlar ise en yakın banka şubesine müracaat ederek kart talebinde bulunabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@