Ziraat Bankası'ndan Yeni Liste! ÖTV Sonrası İndirimli Fiyatlar Satılık Banka Araçlarına Yansıdı

Ziraat Bankası ÖTV düzenlemesi sonrasında yayımladığı liste ile kendi araçlarını satışa çıkardı. Bankanın binek otomobil satışına dair tüm fiyat tablosu ilk teklif rakamları ve başvurular haberimizde.

Ziraat Bankası'ndan Yeni Liste! ÖTV Sonrası İndirimli Fiyatlar Satılık Banka Araçlarına Yansıdı

ÖTV düzenlemesinin fiyat indirimleri bankaların satışa çıkardıkları araç fiyatlarına yansıdı. Ziraat Bankası'nın yayımladığı yeni araç satış listesinde ilk teklif fiyatları açıklandı. İlan edilen indirimli ilk teklif fiyatları ile başvuru işlemlerine dair tüm süreç detayları adım adım şöyle;

ARAÇ ALACAKLAR İÇİN BAŞVURU DETAYLARI

Kendi arabasını almak isteyenler için bankaların indirimli satış fiyatları oldukça dikkat çekiyor. Çok sayıda vatandaş özellikle pandemi süreci ile birlikte yükselen otomobil fiyatları sonrası banka gayrimenkul satışlarına daha çok ilgi gösterdi. İlginin arttığı bı dönemde bizlerde bankaların ilanlarını tek tek sizlerle paylaşıyoruz.

Yaz sonu dönemi kapsamında Ziraat Bankası başta olmak üzere çok sayıda banka bu süreçte farklı marka ve modellerde ki kendi araçlarını satışa çıkardıklarını ilan ettiler.

Ziraat Bankası'nın son ilanları ise ÖTV indirimi sonrası satışa çıkarılan araçlardan oluşuyor. Güncel araç satışlarına dair listede 97.000 TL'den başlayan fiyatlarla araç satışları yapılacağı ilan edildi. Toplam 8 aracın yer aldığı güncel satış listesinde Ziraat Bankası 105 bin TL'ye 115 bin TL'ye 175 bin TL'ye araba satacağını ilan edildi.

Listede yer alan 8 araçtan en yaşlı olan 2011 model olurken araç satış listesinde diğer araçlar 2012 model, 2013 model, 2014 model ve 2015 model olarak sıralandı.

KENDİ ARABASINI ALACAKLAR İÇİN GÜNCEL LİSTE

24 - 25 Ağustos tarihlerinde güncellenen ve Eylül ayı başına kadar devam edecek güncel satış listesi.

ziraat araç 25 Ağustos

ziraat araç 25 Ağustos 2

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARAÇ ALMAK İSTEYENLER NE YAPACAK?

Ziraat Bankası'nın satış listesinden bir aracı beğenenler öncelikle satışlara dair tüm ayrıntılara ulaşmak için bankanın gayrimenkul satış listelerini ziyaret edecekler. Bankanın Gayrimenkul Satış Listesinde - Araç Satış Listesine ulaşacak vatandaşlar her araç için ayrı ayrı incelemede bulunabilecekler.

Araçları Görmek İsteyenler

Araçları görmek isteyenler satış listesine yer alan şehirlerde yer alan ilgili Ziraat Bankası şubesi üzerinden araçları görebilecekler. Araçlar normal çalışma günlerinde mesai saatleri içinde görülebilecek.

Araçları Almak İsteyenler

Ziraat Bankası'ndan araç almak isteyenler başvurularını internet bankacılığı üzerinden elektronik yada banka şubesinden yapacaklar. Başvuru sonrası araçlar için teklif sunulacak. Açık artırma sonunda en yüksek teklife araçlar satılacak. Satış işlemleri ilgili banka şubesinden tamamlanacak.

SONRAKİ HABER