Ziraat Bankası'ndan Yeni Tüketici Destek Kredisi 10.000 TL Hazır Krediyi Yetişen Alıyor

Ziraat Bankası yeni tüketici destek kredisini açıkladı. Ziraat Bankası'ndan tüketici destek kredisi hangi miktarlarda ve hangi şartlarda alınır?

Finans 25.09.2021 - 19:40 25.09.2021 - 19:40 Engin Uzunoğlu

Tüketiciyi destekleme anlamında bankaların lideri konumundaki Ziraat Bankası, yeni tüketici destek kredi paketini açıkladı. 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi talepleri anında hesapta. 10.000 TL’ye kadar olan taleplerde şartlar son derece uygun. Ayrıca kefil ve teminat derdi de yok. 

Korona virüsün piyasalardaki etkisini en aza indirmek için her daim hazır kıta görevi gören Ziraat Bankası, yine üstüne düşeni fazlasıyla yapacağa benziyor. Özellikle pandemi sürecinden etkilenenlere yönelik kredi çalışmalarını yürüten Ziraat Bankası, son kredi paketiyle de gönüllere su serpti. Kredi ihtiyacı olan bireyler soluğu anında Ziraat Bankası’nda almaya başladı.

Ziraat Bankası Anında 10.000 TL Destek Kredisi 

Ziraat anında 10.000 TL destek kredisi başvurusu yapmak için aşağıdaki kanallardan birini kullanabilirsiniz;

Tüm Ziraat Bankası şubeleri
Ziraat Bankası ATM’leri
Ziraat Mobil uygulaması
Ziraat İnternet Bankacılığı
Ziraat Bankası resmi web sitesi 

Ziraat Bankası’nda hesabınız yoksa hemen Ziraat Mobil aplikasyonunu telefonunuza indirin ve birkaç adımı tamamladıktan sonra siz de Ziraat Bankası’nın eşsiz dünyasına katılın. Size özel birçok fırsattan yararlanmanın yanı sıra 10.000 TL destek kredinizi hemen alın. 

ziraat bankası tüketici destek kredisi

Tüketici destek kredisi acil ihtiyaçların karşılanması ve mevcut borçların kapatılması için sunulmakta. Siz de nakit sıkıntısı çekiyorsanız 36 aya kadar vadelerle 10.000 TL kredi hakkınızı kullanabilirsiniz. 

10.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredinizi kısa vadede çekerseniz aylık daha fazla ödeseniz bile hem kredi ödemeleriniz daha çabuk sona erer; hem de uzun vadelere kıyasla daha az faiz ödemiş olursunuz. Uzun vadeli kredinin avantajı ise aylık ödenen tutarın tüketiciyi zorlamayacak seviyelerde olması. Bu noktada karar mercii tamamen sizsiniz. İhtiyaçlarınıza ve gelir düzeyinize göre 36 aya kadar istediğiniz vade seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Ziraat tüketici destek kredisi %1,59 faiz oranıyla sunulmakta. 36 ay vade ile 10.000 TL destek kredisi çektiğinizde bankaya aylık ödemeniz gereken taksit tutarı sadece 386,56 TL olacak. Taksitlerinizi azar azar ödeyerek toplamda 13.915,80 TL geri ödeme tutarıyla kredinizi sonlandırabilirsiniz. Erken kapama yapmak istediğinizde ise kalan taksitler için faiz ödemesine gerek olmayacak ve yalnızca kalan anaparayı ödeyerek kredinizi kapatabileceksiniz.

Daha kısa vade ile kredi çekmek isteyenlere 12 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisini önerebiliriz. Bu durumda aylık 940,26 TL ödenmesi gerekse de bankaya yapılacak toplam ödeme yalnızca 11.283,12 TL olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@