Ziraat Bankkart Kullananlar Anında 25 TL Kazanıyor! Kampanya İçin Son İki Gün!

Ziraat Bankkart kullanıcıları QR kod ile yapacakları ödemelerde 25 TL kazanacaklar. Kampanya iki gün sonra sona eriyor.

Ziraat Bankkart Kullananlar Anında 25 TL Kazanıyor! Kampanya İçin Son İki Gün!

Ziraat Bankası, Bankkart kullanan müşterilerine özel avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Banka tarafından yapılan kampanya duyurularında, Bankkart ile QR Kod okutularak yapılacak her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplamda 25 TL Bankkart Lira kazanılabilecek.

Ziraat Bankkart Kullananlar 25 TL Kazanacak!

Ziraat Bankası, 2022 yılından önce son kampanyalarını düzenledi. Bankkart Mobil üzerinden kampanyaya katılan Bankkart müşterileri, 1 Aralık 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Bankkart Mobil ve Ziraat Mobil uygulamasından QR (Karekod) ile 25 TL ve üstü yapacakları her alışverişe 5 TL, toplamda 25 TL Bankkart Lira kazanacak.

Kampanya 31 Aralık 2021 Cuma günü sona eriyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen Bankkart müşterilerinin, Bankkart Mobil ya da Ziraat Mobil üzerinden kampanyaya katılması zorunludur. Aksi takdirde kampanyada faydalanamayacaklar.

ziraat

İki gün içerisinde kampanyaya katılıp 25 TL tutarında alışveriş yapmanız halinde toplamda 25 TL Bankkart Lira kazanabilir, alışverişlerinizde kolayca harcayabilirsiniz.

Ziraat Bankkart QR Kod Kampanyası Katılım Şartları

- Bankkart Mobil ve Ziraat Mobil ile POS'ta QR kod ile ödeme yapılarak 25 TL ve üzeri yapılan her alışverişe 5 TL, toplamda 25 TL Bankkart lira verilecektir.

- Kampanya 1 Aralık - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir ve Bankkart Mobil'den katılım sağlanması gerekmektedir.

- Kampanya süresi boyunca QR ödeme ile alışverişler için peşin ya da taksitli yapılabilir.

- Kampanyadan kazanılabilecek maksimum Bankkart Lira tutarı 25 TL'dir.

- Bankkart Lira'lar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilere anında yüklenecektir.

- İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

- Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

- Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkar Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

QR ile Ödeme Nasıl Yapılır?

- QR ödeme yapmak için; QR ile ödeme yapacağınızı görevliye iletin. Bankkart Mobil'de ''Ödemeler'' menüsündeki Ödeme'yi seçin ve POS ekranındaki barkodu Bankkart Mobil'deki ödeme ekranına okutun. Ödemede kullanacağınız kartı Bankkart Mobil'den seçin ve onay vererek ödemeyi tamamlayın.

SONRAKİ HABER